Nie ste si istí, čo potrebujete?

Nájdite perfektné jedlo pre vášho domáceho maznáčika alebo si nechajte poradiť od miestneho dodávateľa.

Prečo maškrty pre psov?

Psie maškrty sú nielen chutným doplnkom každodenného jedálnička vášho štvornohého priateľa. Psie maškrty v jedálničku vášho domáceho maznáčika môžu vykonávať niekoľko úloh, na ktoré treba pamätať pri výbere tých správnych pochúťok pre vášho psa. Sú veľkým prekvapením pre vášho domáceho maznáčika – chutné sústa medzi jedlami sa môže stať súčasťou vašej rutiny alebo povzbudiť vášho psa k hre alebo cvičeniu. Psie maškrty ukryté v špeciálnej hračke alebo v rôznych kútoch domu povzbudia vášho miláčika k premýšľaniu. Pri výbere krmív pre psov dbajte na ich zloženie – hľadajte krátky zoznam ingrediencií a relatívne prírodné zloženie.

Občerstvenie ako stimul

Jedným z najobľúbenejších spôsobov použitia psích pochúťok je, samozrejme, ich použitie ako stimul v rôznych každodenných situáciách. Mnohé plemená psov sú úžasní gurmáni, ktorí sú pripravení urobiť čokoľvek pre chutné sústo. Túto slabinu môžete využiť pri učení svojho psa trikom alebo základným povelom. Keď naučíte svojho domáceho maznáčika triky alebo príkazy, občerstvenie môže pôsobiť ako motivácia k účasti na tréningu. Ponúknite svojmu miláčikovi pred tréningom maškrtu – dajte mu vedieť, aké slasti naňho čakajú. Na štúdium a výcvik si vyberajte psie maškrty, ktoré ľahko rozdelíte na menšie kúsky. Neriskujete tak prekročenie denných energetických potrieb vášho psa, čo môže viesť k priberaniu, nadváhe až obezite.

Zaobchádza ako odmenu

Keď už hovoríme o výcviku, psie maškrty sú, samozrejme, veľkou odmenou za správne vykonané pokyny alebo dobré správanie. Pamätajte, že pochúťka je odmenou len za správne vykonaný trik alebo návod. Ak váš pes urobí len polovičný trik, neodmeňujte ho za to maškrtou. Občerstvenie je pre psa signálom, že niečo urobil presne tak, ako mal. Pri výcviku psa musíte byť dôslední, ale nie prísni. Požadujte od svojho psa, aby bol dôkladný, ale nevyvíjajte na neho nátlak, keď stratí záujem alebo je unavený.

Občerstvenie ako rozptýlenie

Ak máte veľmi zvedavého psa, vezmite si počas prechádzky jeho obľúbené maškrty. Chutné kúsky môžete použiť ako odmenu za správne správanie, napríklad keď pes kráča rovno a nie na vodítku, alebo sa zastaví, keď mu to poviete. Ak chcete zvýšiť chválu a vytvoriť dobré návyky pre vášho psa, môžete mu dať desiatu. Ale to nie je jediný spôsob, ako môžete použiť maškrty vášho psa počas prechádzky. Ak je váš pes gurmán, niekedy upúta pozornosť vášho psa iba jedlo. Ak sa váš maznáčik prehnane zaujíma o niečo, čo by nemal, alebo ho rozptyľujú rôzne podnety, s ktorými sa pri prechádzke stretávate, upútajte pozornosť domáceho maznáčika na maškrtu. Najmä mladému čoklovi môže maškrta pomôcť, keď chcete zamerať pozornosť vášho domáceho maznáčika na seba.

Psie maškrty, zdravie a pohoda

Psie maškrty nemusia byť len lahodným doplnkom ich každodenného jedálnička. Rôzne pochúťky pre psov na trhu môžu podporiť pohodu alebo zdravie vášho domáceho maznáčika. V našom sortimente nájdete rôzne maškrty – dentálne maškrty, ktoré môžu pomôcť pri mechanickom čistení zubov, ak ich váš pes veľmi nerád čistí; potom polovlhké tréningové pochúťky, ktoré majú perfektnú veľkosť na klikrový tréning a chrumkavé pochúťky ako pečené sušienky a lisované snacky, ktoré sú plné chuti a chrumkavej textúry, ktoré môžu pomôcť pri mechanickom čistení zubov . Pre psov veľkých a obrích plemien nájdete pochúťky s prídavkom glukozamínu a chondroitínu, ktoré pomôžu zabezpečiť komplexnú ochranu kĺbov. Pre čuvača s citlivým tráviacim ústrojenstvom alebo trpiaceho potravinovými alergiami však nájdete aj bezobilné a bezlepkové pochúťky.

Ako a kedy ich podávať?

Pamätajte, že maškrty pre psov, ktoré dávate svojmu miláčikovi v každodennej strave, sú len doplnkom a nikdy nemôžu nahradiť zdravú a vyváženú stravu. Pochúťka pre psa je len spestrením stravy, ktorú treba podávať s rozumom a s mierou. Denná porcia podávaného občerstvenia by nemala presiahnuť 20 % dennej energetickej potreby vášho domáceho maznáčika. Aj tie najzdravšie pochúťky s plne prírodným zložením sú dodatočnými kalóriami v strave vášho domáceho maznáčika, ktorých nadbytok môže viesť k nadváhe až obezite. Bez ďalšej fyzickej aktivity môže váš štvornožec ľahko začať priberať. Ak pri tréningu so psom používate maškrty ako stimul a odmenu, vyberte si špeciálne maškrty, ktoré sú na uhryznutie a sú mäkké .

Švédska kvalita pre vašich miláčikov

1987
Od roku 1987 Husse ponúka bezplatné doručenie kvalitných produktov pre psov a mačky do celej Európy.
50+
Produkty Husse sú dostupné vo viac ako 50 krajinách po celom svete.
1000+
Viac ako 1000 franšízantov poskytuje poradenstvo a dodáva produkty až k vašim dverám.

Husse šťastné domáce zvieratká!

 

Lola

Lola má teraz 4 a pol roka a sme veľmi radi, že sme objavili Husse, keď bola ešte mladé šteňa. Po vyskúšaní niekoľkých iných prémiových značiek trpela na problémy so žalúdkom, ale keď prešla na Husse, všetky príznaky zmizli.

Marely

Marely je Austrálsky ovčiak, ktorý mal od malička problémy s trávením, zle reagoval hlavne na kuracie mäso. Na odporúčanie veterinára sme skúsili Husse, najprv sme ich kontaktovali, výborný prístup už od začiatku - poradili, navrhli a dokonca nám dali zľavu ako štartovací balíček :-) a samozrejme priviezli až domov každú zásielku. Odvtedy sme už len u nich, Marley má teraz 3 roky a má skvelé trávenie, za čo som veľmi rád.  Ďakujem Husse!

Oceňuje nás

Pridajte sa k našej svorke!

Pracujte toľko hodín, koľko chcete, zarábajte si požadovaný príjem, pracujte vo svojej vlastnej oblasti.

Pracujte s nami

Husse - švédske krmivo pre psov, mačky a kone

Husse je švédsky výrobca krmiva pre psov, mačky a kone s viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu. Hlavným cieľom Husse je podporovať zdravý životný štýl zvierat. Všetky krmivá, maškrty a doplnky Husse sú vyrobené len z tých najkvalitnejších, starostlivo vybraných surovín. Všetky produkty sú vyrábané podľa tradičných škandinávskych receptúr a výrobné linky sú pod neustálou veterinárnou kontrolou. Okrem kvality produktov Husse to znamená aj kvalitu služieb. Distribútori Husse sú dôkladne vyškolení vo výžive zvierat a radi vám pomôžu s výberom správnej stravy pre vášho psa, mačku alebo koňa. Produkty Husse nie sú dostupné v klasickej predajnej sieti – dodávame ich priamo z výroby k zákazníkovi, takže môžeme ponúknuť produkty najvyššej kvality za konkurenčné ceny. Jedlo Husse je možné vždy objednať s doručením od domu k domu.

Všetko potrebné pre vášho miláčika na jednom mieste

V ponuke Husse nájdete všetko, čo môže váš miláčik potrebovať. Naše suché krmivo pre psov a mačky je skvelým základom ich stravy - suché krmivo je správne vyvážené krmivo prispôsobené potrebám psov a mačiek rôznych veľkostí a v rôznych fázach života, teda šteniatka a mačiatka, dospelých a seniorov psov a mačiek . Máte psa alebo mačku so špeciálnymi výživovými potrebami? Postarali sme sa o špeciálne potreby zvierat s citlivým tráviacim systémom a potravinovými alergiami, po sterilizácii či kastrácii a domácich miláčikov so sklonom k nadváhe. Hľadáte hračky pre psov a mačky? Hračky Husse sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú odolné a poskytnú vášmu miláčikovi hodiny zábavy. Zdravú a prirodzenú stravu vášho psa, mačky či koňa môžete spestriť chutnými pochúťkami. Pamlsky pre psov, mačky a kone sú chutným doplnkom ich jedálnička a skvelou odmenou pri tréningu a tréningu. Potrebujete produkty na starostlivosť o vášho domáceho maznáčika? Zaobstarajte si šampóny, ošetrujúcu kozmetiku, oleje a mlieka, s ktorými sa postaráte o krásny a zdravý vzhľad vášho psa, mačky či koňa .