Šteniatko doma - Dobrý začiatok s Husse

Urobili ste dôležité rozhodnutie a vybrali ste si svojho chlpatého priateľa. Teraz sa začína najdôležitejšia etapa života vášho šteniatka.

Počas prvého roku života si šteniatka vyžadujú osobitnú starostlivosť, aby si zabezpečili dobré zdravie a správnu fyzickú formu na ďalšie roky. Správny výcvik, starostlivosť a zdravá strava od samého začiatku je investíciou do budúcnosti vášho psa, ktorá sa vám vráti skvelou formou vášho miláčika a dobrým správaním v každej situácii v bežnom živote vášho psa.

Odporúčané pre šteniatka (Šteniatka milujú):

Husse Valp Plus | Bezlepkové granule pre šteňatá s citlivým tráviacim systémom

Valp Plus je bezlepková receptúra odporúčaná pre šteňatá s citlivým tráviacim systémom a/alebo intoleranciou na lepok. Obsahuje bohaté množstvo rastlinných vláknin, ako je celulóza a psyllium, na stimuláciu črevnej pohyblivosti a zdravia. Taktiež obsahuje clinoptilolite, minerál, ktorý podporuje konzistenciu stolice a prispieva k optimálnemu tráveniu.
flora_stimuli
Podpora črevnej mikroflóry
wheat_gluten_free
Bez lepku a obilnín
Veľkosť plemena: Pre všetky veľkosti psov
Bielkoviny: 29.0% (80% živočíšne bielkoviny z celkového obsahu bielkovín)
Obsah tuku: 18.0%
Skontrolovať to

Husse Sensitive Valp Digest | Hypoalergénne granule pre šteňatá s citlivým trávením

Valp Digest je založený na jahňacine ako hlavnom zdroji bielkovín a je bezlepkovou receptúrou pre šteňatá s citlivým trávením a/alebo intoleranciou na lepok. Obsahuje klinoptilolit, minerál, ktorý podporuje konzistenciu stolice a prispieva k optimálnemu tráveniu.
flora_stimuli
Podpora črevnej mikroflóry
gluten_free
Bez lepku
Veľkosť plemena: Pre všetky veľkosti psov
Bielkoviny: 26.0% (75% živočíšne bielkoviny z celkového obsahu bielkovín)
Obsah tuku: 15.0%
Skontrolovať to

Husse Valp Mini | Granule pre šteniatka malých plemien

Granule pre šteniatka od 4 týždňov a gravídne a dojčiace fenky malých plemien. Obsahuje vysoký podiel živočíšnych bielkovín, vlákniny, vitamínov, minerálov a antioxidantov - tokoferolov. Neobsahuje mlieko, cukor, sóju, umelé farbivá ani konzervačné látky. Krmivo je konzervované vitamínom C.
flora_stimuli
Podpora črevnej mikroflóry
energy_plus
Vyššia potreba energie
Veľkosť plemena: Malé plemená psov
Bielkoviny: 32.0% (84% živočíšne bielkoviny z celkového obsahu bielkovín)
Obsah tuku: 20.5%
Skontrolovať to

Husse Valp Maxi | Granule pre šteniatka veľkých a obrích plemien a feny počas gravidity a dojčenia

Valp Maxi sú superprémiové granule, ktoré poskytujú dostatok dôležitých živín, vitamínov a minerálov potrebných počas rastu šteniat. Valp Maxi sú vhodné pre šteniatka od 3 týždňov do dospelosti. Veľkosť a tvar granúl je prispôsobený šteniatkam veľkých plemien. Valp Maxi obsahuje 1000 mg/kg glukozamínu a chondroitínu na podporu správneho fungovania kĺbov. Neobsahuje farbivá ani konzervačné látky.
flora_stimuli
Podpora črevnej mikroflóry
mobility
Pohyblivosť
Veľkosť plemena: Veľké plemená psov
Bielkoviny: 29.0% (81% živočíšne bielkoviny z celkového obsahu bielkovín)
Obsah tuku: 18.0%
Skontrolovať to

Prvýkrát v novom dome

Predtým, ako si nové šteniatko prinesiete domov, sa uistite, že je všetko pripravené a nič vás neprekvapí. Povedzte všetkým členom vašej rodiny, najmä tým najmladším, že pes potrebuje nejaký čas, aby si zvykol na nové prostredie. Prvý deň v novom domove je pre šteniatko dosť stresujúce obdobie, preto by ste mali dať svojmu miláčikovi nejaký čas, aby si zvykol na novú situáciu. Dajte svojmu šteňaťu čas, než predstavíte ďalších členov rodiny alebo priateľov - najlepšie je to urobiť, keď sa váš pes bude v novom priestore cítiť pohodlne.
Zistite viac o:

Základná výbava pre šteňa

Doprajte svojmu novému členovi rodiny správne základné vybavenie. Pripravte si pelech pre psa, misky a hračky a ukážte svojmu psovi, kde má miesto na spanie, kde je jedlo a voda a čo sa dá použiť počas hry. Všetky potrebné veci nájdete u Husse, vrátane suchého krmiva pre šteniatka z rady Valp, misky na krmivo, pelechu pre psa, hračiek, kefy, šampónu a zberných vreciek.
Zistite viac o:

Vývoj šteniatka

Fyzický aj duševný vývoj šteniatok je veľmi dynamický. Správny tréning a správne zvolený tréning posilnia váš vzťah a dodajú vášmu miláčikovi pocit stability. Učenie od útleho veku je potrebné, aby sa pes naučil potrebné povely a naučil sa správať doma, voči ostatným členom domácnosti a zvieratám.
Zistite viac o:

Zdravie a starostlivosť

Nechajte svoje šteňa zvyknúť si na domáce prehliadky: kontrolu zubov, labiek, pazúrov a pozeranie sa na uši. Dospelý pes sa tak bude cítiť pohodlne, keď skontrolujete jeho hygienu alebo zdravotný stav. Skontrolujte, či je nos vášho psa mierne vlhký a či sú oči čisté a bez hnisu v kútikoch alebo slzenia. Okolo 4. mesiaca života šteniatkam začínajú vypadávať mliečne zuby. Počas tohto obdobia nezabudnite skontrolovať zuby vášho domáceho maznáčika. Trvalé zuby psa by mali byť lesklé a biele, ďasná ružové bez červeného lemu na spodnej časti zubov. Ovládanie uší psa je mimoriadne dôležité najmä u plemien, ktoré majú uši zvesené. Zvukovod musí byť suchý. Sledujte tiež hmotnosť a telesnú teplotu vášho domáceho maznáčika, aby ste čo najskôr odhalili akékoľvek odchýlky od normy.
Zistite viac o:

Najlepší zápas pre šteniatka:

2,90 €

Husse Pälsvårdsspray 200 ml | Sprej na upravovanie srsti pre psov a mačky

Bez zamotania srsti s touto jemnou receptúrou

13,00 €

Husse Valp Plus 2 kg | Bezlepkové granule pre šteňatá s citlivým tráviacim systémom

S vitamínmi, minerálmi a antioxidantmi pre zdravý imunitný systém

14,50 €

Husse šťastné domáce zvieratká!

 

Lola

Lola má teraz 4 a pol roka a sme veľmi radi, že sme objavili Husse, keď bola ešte mladé šteňa. Po vyskúšaní niekoľkých iných prémiových značiek trpela na problémy so žalúdkom, ale keď prešla na Husse, všetky príznaky zmizli.

Marely

Marely je Austrálsky ovčiak, ktorý mal od malička problémy s trávením, zle reagoval hlavne na kuracie mäso. Na odporúčanie veterinára sme skúsili Husse, najprv sme ich kontaktovali, výborný prístup už od začiatku - poradili, navrhli a dokonca nám dali zľavu ako štartovací balíček :-) a samozrejme priviezli až domov každú zásielku. Odvtedy sme už len u nich, Marley má teraz 3 roky a má skvelé trávenie, za čo som veľmi rád.  Ďakujem Husse!

Oceňuje nás

Pridajte sa k našej svorke!

Pracujte toľko hodín, koľko chcete, zarábajte si požadovaný príjem, pracujte vo svojej vlastnej oblasti.

Pracujte s nami

Husse - švédske krmivo pre psov, mačky a kone

Husse je švédsky výrobca krmiva pre psov, mačky a kone s viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu. Hlavným cieľom Husse je podporovať zdravý životný štýl zvierat. Všetky krmivá, maškrty a doplnky Husse sú vyrobené len z tých najkvalitnejších, starostlivo vybraných surovín. Všetky produkty sú vyrábané podľa tradičných škandinávskych receptúr a výrobné linky sú pod neustálou veterinárnou kontrolou. Okrem kvality produktov Husse to znamená aj kvalitu služieb. Distribútori Husse sú dôkladne vyškolení vo výžive zvierat a radi vám pomôžu s výberom správnej stravy pre vášho psa, mačku alebo koňa. Produkty Husse nie sú dostupné v klasickej predajnej sieti – dodávame ich priamo z výroby k zákazníkovi, takže môžeme ponúknuť produkty najvyššej kvality za konkurenčné ceny. Jedlo Husse je možné vždy objednať s doručením od domu k domu.

Všetko potrebné pre vášho miláčika na jednom mieste

V ponuke Husse nájdete všetko, čo môže váš miláčik potrebovať. Naše suché krmivo pre psov a mačky je skvelým základom ich stravy - suché krmivo je správne vyvážené krmivo prispôsobené potrebám psov a mačiek rôznych veľkostí a v rôznych fázach života, teda šteniatka a mačiatka, dospelých a seniorov psov a mačiek . Máte psa alebo mačku so špeciálnymi výživovými potrebami? Postarali sme sa o špeciálne potreby zvierat s citlivým tráviacim systémom a potravinovými alergiami, po sterilizácii či kastrácii a domácich miláčikov so sklonom k nadváhe. Hľadáte hračky pre psov a mačky? Hračky Husse sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú odolné a poskytnú vášmu miláčikovi hodiny zábavy. Zdravú a prirodzenú stravu vášho psa, mačky či koňa môžete spestriť chutnými pochúťkami. Pamlsky pre psov, mačky a kone sú chutným doplnkom ich jedálnička a skvelou odmenou pri tréningu a tréningu. Potrebujete produkty na starostlivosť o vášho domáceho maznáčika? Zaobstarajte si šampóny, ošetrujúcu kozmetiku, oleje a mlieka, s ktorými sa postaráte o krásny a zdravý vzhľad vášho psa, mačky či koňa .