Nájdite svojho miestneho dodávateľa Husse

Naše produkty nenájdete v klasických obchodoch. Chceme byť našim zákazníkom nablízku, a preto je naše krmivo pre mačky a psov dostupné len prostredníctvom našich distribútorov Husse alebo v našom internetovom obchode.

Kontaktuj nás

Ak máte otázky k našim produktom, potrebujete poradiť s výberom krmiva pre Vášho psa alebo mačku, chcete poznať podrobnosti o Vašej objednávke alebo máte nejaké ďalšie otázky.

cat and dog

Infolinka Husse

+421 948 70 70 50
Po-Pia 10:00 - 17:00
info@husse.sk

Táto stránka je chránená reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google. Privacy Policy

Pridajte sa k nám!

Pre chovateľov

Staňte sa členom Klubu chovateľov Husse a získajte atraktívne zľavy na ponuku viac ako 350 produktov. Členstvo v našom chovateľskom klube znamená výbavičky pre mačiatka a šteniatka z vašej chovateľskej stanice a atraktívne zľavy

Dozvedieť sa viac

Pre veterinárov

Naše produkty odporúča takmer 250 veterinárnych kliník po celom Poľsku. Ak ste veterinár, pozrite si špecializovanú ponuku Husse pre veterinárne ordinácie

Dozvedieť sa viac

Pre dodávateľov

Franšízanti a distribútori Husse fungujú na vlastný účet s odbornou pomocou a celoštátnou marketingovou podporou. Franšízant aj distribútor riadia svoje vlastné podnikanie a zarábajú vlastné zisky

Dozvedieť sa viac

cat and dog

Husse Slovenská republika

Výhradný dovozca a prevádzkovateľ značky Husse v Slovenskej republike je Krmivo, s. r. o.

KRMIVO, s.r.o.
J. Kalinčiaka 477/5
018 41 Dubnica nad Váhom

IČO: 45 481 113 

IČ DPH: SK2022995062


Husse šťastné domáce zvieratká!

 

Lola

Lola má teraz 4 a pol roka a sme veľmi radi, že sme objavili Husse, keď bola ešte mladé šteňa. Po vyskúšaní niekoľkých iných prémiových značiek trpela na problémy so žalúdkom, ale keď prešla na Husse, všetky príznaky zmizli.

Marely

Marely je Austrálsky ovčiak, ktorý mal od malička problémy s trávením, zle reagoval hlavne na kuracie mäso. Na odporúčanie veterinára sme skúsili Husse, najprv sme ich kontaktovali, výborný prístup už od začiatku - poradili, navrhli a dokonca nám dali zľavu ako štartovací balíček :-) a samozrejme priviezli až domov každú zásielku. Odvtedy sme už len u nich, Marley má teraz 3 roky a má skvelé trávenie, za čo som veľmi rád.  Ďakujem Husse!

Oceňuje nás

Pridajte sa k našej svorke!

Pracujte toľko hodín, koľko chcete, zarábajte si požadovaný príjem, pracujte vo svojej vlastnej oblasti.

Pracujte s nami

Husse - švédske krmivo pre psov, mačky a kone

Husse je švédsky výrobca krmiva pre psov, mačky a kone s viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu. Hlavným cieľom Husse je podporovať zdravý životný štýl zvierat. Všetky krmivá, maškrty a doplnky Husse sú vyrobené len z tých najkvalitnejších, starostlivo vybraných surovín. Všetky produkty sú vyrábané podľa tradičných škandinávskych receptúr a výrobné linky sú pod neustálou veterinárnou kontrolou. Okrem kvality produktov Husse to znamená aj kvalitu služieb. Distribútori Husse sú dôkladne vyškolení vo výžive zvierat a radi vám pomôžu s výberom správnej stravy pre vášho psa, mačku alebo koňa. Produkty Husse nie sú dostupné v klasickej predajnej sieti – dodávame ich priamo z výroby k zákazníkovi, takže môžeme ponúknuť produkty najvyššej kvality za konkurenčné ceny. Jedlo Husse je možné vždy objednať s doručením od domu k domu.

Všetko potrebné pre vášho miláčika na jednom mieste

V ponuke Husse nájdete všetko, čo môže váš miláčik potrebovať. Naše suché krmivo pre psov a mačky je skvelým základom ich stravy - suché krmivo je správne vyvážené krmivo prispôsobené potrebám psov a mačiek rôznych veľkostí a v rôznych fázach života, teda šteniatka a mačiatka, dospelých a seniorov psov a mačiek . Máte psa alebo mačku so špeciálnymi výživovými potrebami? Postarali sme sa o špeciálne potreby zvierat s citlivým tráviacim systémom a potravinovými alergiami, po sterilizácii či kastrácii a domácich miláčikov so sklonom k nadváhe. Hľadáte hračky pre psov a mačky? Hračky Husse sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú odolné a poskytnú vášmu miláčikovi hodiny zábavy. Zdravú a prirodzenú stravu vášho psa, mačky či koňa môžete spestriť chutnými pochúťkami. Pamlsky pre psov, mačky a kone sú chutným doplnkom ich jedálnička a skvelou odmenou pri tréningu a tréningu. Potrebujete produkty na starostlivosť o vášho domáceho maznáčika? Zaobstarajte si šampóny, ošetrujúcu kozmetiku, oleje a mlieka, s ktorými sa postaráte o krásny a zdravý vzhľad vášho psa, mačky či koňa .