Štartovacia súprava pre mačiatka – všetko, čo môže vaše mačiatko potrebovať

Mačiatko

Pocit bezpečia a pohodlia sú pre vaše mačiatko mimoriadne dôležité. Štartovacia súprava pre mačiatko je súborom všetkých dôležitých vecí, ktoré musíte svojmu mačiatku zaobstarať ešte predtým, ako príde k vám domov. Štartovacia súprava pre mačiatka obsahuje základné potreby a veci, ktoré zvyšujú pohodlie a umožňujú vašej mačke cítiť sa, že patrí na nové miesto. Čo by malo byť súčasťou štartovacej súpravy pre mačiatka?

Misky pre mačky

Začnite zbierať štartovaciu súpravu pre mačiatka výberom správnych misiek pre mačky. Pamätajte, že mačky môžu byť trochu vyberavé, preto si vyberte misku, ktorá bude pre vaše mačiatko pohodlná. Najlepšie misky pre mačky sú zvyčajne plytké a široké - mačacie fúzy sú naozaj citlivé na dotyk a pri väčšom obvode misky fúzy nebudú narážať do okrajov misky. Najdôležitejším faktorom potravy pre mačky je určite vôňa. Vyberte si misku, ktorá sa dá ľahko čistiť, aby si vaša mačka mohla vždy vychutnať svoje delikátne jedlá v čistej a čerstvej miske. Nerezové alebo keramické misky sú jednoducho tou najlepšou voľbou - môžete ich umývať v umývačke riadu. 

Do štartovacej súpravy pre mačiatka musíte zahrnúť chutné krmivo pre mačky

Krmivo pre mačky

Do štartovacej súpravy pre mačiatka musíte zahrnúť chutné krmivo pre mačky. Najlepšou voľbou pre mačky, ktoré zvyčajne nemajú radi pitnú vodu z misky, je určite mokré krmivo pre mačky. Je to kompletné a vyvážené krmivo s vysokým obsahom vlhkosti, ktoré vašej mačke dodá všetky potrebné živiny a zároveň sa postará o príjem vody vašej mačky. Do štartovacej súpravy môžete pridať bonusové maškrty a maškrty, pretože môžu byť skvelou motiváciou počas tréningu s mačiatkom.

Podstielka a podstielka

Ďalšou nevyhnutnou výbavou pre mačku je podstielka. Pre mladé a energické mačiatko možno budete chcieť uzavretú podstielku, ktorá môže pomôcť znížiť neporiadok. Uzavretá podstielka je tiež úžasnou voľbou pre plachejšie alebo okrajové mačiatko, ktoré vyžaduje viac súkromia. Pri výbere podstielky vyberte vhodnú podstielku. Ak viete, aký typ podstielky používal váš chovateľ alebo útulok, kúpte si rovnaký druh. Týmto spôsobom svojmu mačiatku uľahčíte prechod. 

Pelech pre mačky

Mačky trávia veľkú časť dňa zdriemnutím alebo leňošením na pohodlných a teplých miestach. Pekný a pohodlný pelech pre mačku nie je len priestor na spanie pre vašu mačku. Je to bezpečné miesto, kde sa vaše mačiatko môže úplne uvoľniť. Pelech pre mačky rýchlo absorbuje pach vašej mačky, ktorý mačiatko používa na označenie svojho územia. Vaše mačiatko sa tak môže cítiť ako doma a vytvoriť si bezpečný priestor, kde sa môže voľne túlať. Kryté pelechy pre mačky sú skvelým úkrytom počas hry alebo v stresových situáciách.

Odporúčaná štartovacia súprava pre vášho nového priateľa:

S škrabadlo

Mačky nepoškriabajú nábytok napriek tomu, že ich ošetrovatelia opatrujú. Pre mačky hrá škrabanie dve dôležité úlohy. Škrabaním si mačky môžu dôkladne vyčistiť labky a zhodiť vrchné vrstvy pazúrov. Ďalšou veľkou časťou sratchingu je strečing. Pri používaní škrabadla alebo akéhokoľvek škrabadla má vaša mačka možnosť natiahnuť si celé telo. Svoje mačiatko nemôžete odnaučiť od škrabania - je to ich druhá prirodzenosť. Namiesto toho, aby ste boli frustrovaní, že vaša mačka škrabe na vašej obľúbenej stoličke alebo gauči, dajte mu pekné škrabadlo, ktoré dokáže roztrhať na kúsky. 

Hračky pre mačky

Čas na hranie je dôležitou súčasťou mačacej rutiny, ktorá udrží vášho priateľa vo forme po mnoho rokov. Časom na hranie môžete posilniť puto medzi vami dvoma a vaša mačka dostane šancu precvičiť si svaly aj mozog. Pamätajte, že znudená mačka je frustrovaná mačka – bez dennej porcie hrania a aktivít bude vaše mačiatko hľadať iné spôsoby, ako minúť energiu navyše a vy možno nebudete veľkým fanúšikom jeho nápadov na zábavu. 

Ďalšie produkty by mali mať pre nového člena rodiny:

Miska, S | Odolná nerezová miska pre zvieratá

Perfektná miska pre všetky jedlá Vášho domáceho miláčika a tiež pre vodu

5,50 €

Husse šťastné domáce zvieratká!

 

Lola

Lola má teraz 4 a pol roka a sme veľmi radi, že sme objavili Husse, keď bola ešte mladé šteňa. Po vyskúšaní niekoľkých iných prémiových značiek trpela na problémy so žalúdkom, ale keď prešla na Husse, všetky príznaky zmizli.

Marely

Marely je Austrálsky ovčiak, ktorý mal od malička problémy s trávením, zle reagoval hlavne na kuracie mäso. Na odporúčanie veterinára sme skúsili Husse, najprv sme ich kontaktovali, výborný prístup už od začiatku - poradili, navrhli a dokonca nám dali zľavu ako štartovací balíček :-) a samozrejme priviezli až domov každú zásielku. Odvtedy sme už len u nich, Marley má teraz 3 roky a má skvelé trávenie, za čo som veľmi rád.  Ďakujem Husse!

Oceňuje nás

Pridajte sa k našej svorke!

Pracujte toľko hodín, koľko chcete, zarábajte si požadovaný príjem, pracujte vo svojej vlastnej oblasti.

Pracujte s nami

Husse - švédske krmivo pre psov, mačky a kone

Husse je švédsky výrobca krmiva pre psov, mačky a kone s viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu. Hlavným cieľom Husse je podporovať zdravý životný štýl zvierat. Všetky krmivá, maškrty a doplnky Husse sú vyrobené len z tých najkvalitnejších, starostlivo vybraných surovín. Všetky produkty sú vyrábané podľa tradičných škandinávskych receptúr a výrobné linky sú pod neustálou veterinárnou kontrolou. Okrem kvality produktov Husse to znamená aj kvalitu služieb. Distribútori Husse sú dôkladne vyškolení vo výžive zvierat a radi vám pomôžu s výberom správnej stravy pre vášho psa, mačku alebo koňa. Produkty Husse nie sú dostupné v klasickej predajnej sieti – dodávame ich priamo z výroby k zákazníkovi, takže môžeme ponúknuť produkty najvyššej kvality za konkurenčné ceny. Jedlo Husse je možné vždy objednať s doručením od domu k domu.

Všetko potrebné pre vášho miláčika na jednom mieste

V ponuke Husse nájdete všetko, čo môže váš miláčik potrebovať. Naše suché krmivo pre psov a mačky je skvelým základom ich stravy - suché krmivo je správne vyvážené krmivo prispôsobené potrebám psov a mačiek rôznych veľkostí a v rôznych fázach života, teda šteniatka a mačiatka, dospelých a seniorov psov a mačiek . Máte psa alebo mačku so špeciálnymi výživovými potrebami? Postarali sme sa o špeciálne potreby zvierat s citlivým tráviacim systémom a potravinovými alergiami, po sterilizácii či kastrácii a domácich miláčikov so sklonom k nadváhe. Hľadáte hračky pre psov a mačky? Hračky Husse sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú odolné a poskytnú vášmu miláčikovi hodiny zábavy. Zdravú a prirodzenú stravu vášho psa, mačky či koňa môžete spestriť chutnými pochúťkami. Pamlsky pre psov, mačky a kone sú chutným doplnkom ich jedálnička a skvelou odmenou pri tréningu a tréningu. Potrebujete produkty na starostlivosť o vášho domáceho maznáčika? Zaobstarajte si šampóny, ošetrujúcu kozmetiku, oleje a mlieka, s ktorými sa postaráte o krásny a zdravý vzhľad vášho psa, mačky či koňa .