Nájdite si svojho miestneho distribútora Husse

Vitajte v Husse! Sme odborníci na výživu mačiek a psov a chceme pre Vášho miláčika ponúkať len tie najkvalitnejšie krmivá. Vďaka našim znalostiam a skúsenostiam si môžete byť istí, že kŕmite svoju mačku alebo psa tým najlepším krmivom, aké existuje. Naše produkty tiež doručujeme k Vašim dverám v čase, ktorý Vám najviac vyhovuje.

Ako to funguje?

Zadajte svoje PSČ do vyhľadávacieho panela a nájdite svojho miestneho distribútora Husse.

1

Husse Distribútor Vám pomôže vybrať si správne krmivo a doručí Vám ho až k dverám v čo najkratšom čase.

2

Chcete k objednávke pridať ďalšie produkty? Nie je problém! Všetko, čo potrebujete, je jeden telefonát s miestnym distribútorom Husse a on všetko zariadi k Vašej spokojnosti! 

3

Využite bezplatnú dopravu pri objednávkach nad 25€ a zľavy pre verných zákazníkov.

4

Nie ste si istí, čo potrebujete?

Nájdite perfektné krmivo pre Vášho domáceho maznáčika na mieru jeho potrebám, alebo si nechajte poradiť od miestneho distribútora Husse.

Miestni distribútori Husse sú spolusprávcami osobných údajov ľudí, ktorých osobné údaje sa spracúvajú v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Husse: [celé mená a adresy miestnych distribútorov]. Ak si chcete prečítať celé naše zásady ochrany osobných údajov našej spoločnosti, prejdite na www.husse.sk/nakupovanie/ochrana-osobnych-udajov/

Husse šťastné domáce zvieratká!

 

Lola

Lola má teraz 4 a pol roka a sme veľmi radi, že sme objavili Husse, keď bola ešte mladé šteňa. Po vyskúšaní niekoľkých iných prémiových značiek trpela na problémy so žalúdkom, ale keď prešla na Husse, všetky príznaky zmizli.

Marely

Marely je Austrálsky ovčiak, ktorý mal od malička problémy s trávením, zle reagoval hlavne na kuracie mäso. Na odporúčanie veterinára sme skúsili Husse, najprv sme ich kontaktovali, výborný prístup už od začiatku - poradili, navrhli a dokonca nám dali zľavu ako štartovací balíček :-) a samozrejme priviezli až domov každú zásielku. Odvtedy sme už len u nich, Marley má teraz 3 roky a má skvelé trávenie, za čo som veľmi rád.  Ďakujem Husse!

Oceňuje nás

Pridajte sa k našej svorke!

Pracujte toľko hodín, koľko chcete, zarábajte si požadovaný príjem, pracujte vo svojej vlastnej oblasti.

Pracujte s nami

Husse - švédske krmivo pre psov, mačky a kone

Husse je švédsky výrobca krmiva pre psov, mačky a kone s viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu. Hlavným cieľom Husse je podporovať zdravý životný štýl zvierat. Všetky krmivá, maškrty a doplnky Husse sú vyrobené len z tých najkvalitnejších, starostlivo vybraných surovín. Všetky produkty sú vyrábané podľa tradičných škandinávskych receptúr a výrobné linky sú pod neustálou veterinárnou kontrolou. Okrem kvality produktov Husse to znamená aj kvalitu služieb. Distribútori Husse sú dôkladne vyškolení vo výžive zvierat a radi vám pomôžu s výberom správnej stravy pre vášho psa, mačku alebo koňa. Produkty Husse nie sú dostupné v klasickej predajnej sieti – dodávame ich priamo z výroby k zákazníkovi, takže môžeme ponúknuť produkty najvyššej kvality za konkurenčné ceny. Jedlo Husse je možné vždy objednať s doručením od domu k domu.

Všetko potrebné pre vášho miláčika na jednom mieste

V ponuke Husse nájdete všetko, čo môže váš miláčik potrebovať. Naše suché krmivo pre psov a mačky je skvelým základom ich stravy - suché krmivo je správne vyvážené krmivo prispôsobené potrebám psov a mačiek rôznych veľkostí a v rôznych fázach života, teda šteniatka a mačiatka, dospelých a seniorov psov a mačiek . Máte psa alebo mačku so špeciálnymi výživovými potrebami? Postarali sme sa o špeciálne potreby zvierat s citlivým tráviacim systémom a potravinovými alergiami, po sterilizácii či kastrácii a domácich miláčikov so sklonom k nadváhe. Hľadáte hračky pre psov a mačky? Hračky Husse sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú odolné a poskytnú vášmu miláčikovi hodiny zábavy. Zdravú a prirodzenú stravu vášho psa, mačky či koňa môžete spestriť chutnými pochúťkami. Pamlsky pre psov, mačky a kone sú chutným doplnkom ich jedálnička a skvelou odmenou pri tréningu a tréningu. Potrebujete produkty na starostlivosť o vášho domáceho maznáčika? Zaobstarajte si šampóny, ošetrujúcu kozmetiku, oleje a mlieka, s ktorými sa postaráte o krásny a zdravý vzhľad vášho psa, mačky či koňa .