Nie ste si istí, čo potrebujete?

Nájdite perfektné jedlo pre vášho domáceho maznáčika alebo si nechajte poradiť od miestneho dodávateľa.

V čom je mokré krmivo pre psov lepšie ako suché?

Dobré mokré krmivo pre psov je kompletné, dobre vyvážené a chutné jedlo pre vášho štvornohého priateľa. Je to vynikajúce krmivo pre vyberavých psov - jeho chutná vôňa a príjemná textúra presvedčí aj toho najväčšieho francúzskeho psa. Ak sa rozhodnete dať svojmu psovi mokré jedlo, nezabudnite pravidelne kontrolovať ústnu hygienu vášho domáceho maznáčika. Mokré krmivo pre psov má veľmi mäkkú štruktúru a nepomáha pri mechanickom čistení zubov ako suché krmivo. Mokré krmivo pre psa nie je také ekonomické ako suché krmivo – aby ste psovi poskytli správne množstvo energie počas dňa, musíte svojmu miláčikovi dopriať viac vlhkého krmiva. Ak váš pes nie je zvyknutý jesť veľké množstvo krmiva, rozdeľte denné množstvo krmiva na niekoľko menších porcií a podávajte mu potravu častejšie. Mokré krmivo pre psov perfektne funguje ako krmivo pre psov s menšími čeľusťami a zubami - ako u psov menších plemien, tak aj u seniorov, u ktorých sa môžu s vekom objaviť problémy so zubami.

Ako si vybrať správne mokré krmivo pre psov?

Pri výbere krmiva pre vášho domáceho maznáčika dodržujte niekoľko jednoduchých pravidiel. Mokré krmivo vášho psa musí zodpovedať veku vášho domáceho maznáčika, ako aj jeho veľkosti. Rovnako dôležitá je úroveň aktivity vášho domáceho maznáčika – pre menej aktívnych psov zvoľte vlhké krmivo s nízkym obsahom tuku. Mimoriadne dôležité sú aj individuálne preferencie vášho psa. Váš štvornohý priateľ má svoje obľúbené príchute, preto si vyberte stravu založenú na zdroji bielkovín, ktorá vášmu miláčikovi najviac chutí. Mokré krmivo pre psov prichádza v niekoľkých rôznych textúrach - v Husse ho nájdete vo forme hladkého p âtés a chutných mäsitých kúskov v lahodnej omáčke. Ľahko nájdete krmivo, v ktorom bude vášmu miláčikovi chutiť.

Ako ho podávať a skladovať?

Vlhké krmivo pre psov nie je také ľahké a pohodlné skladovať ako suché krmivo. Aj to najlepšie mokré krmivo pre psov sa po otvorení kazí oveľa rýchlejšie ako suché krmivo pre psov. Nezabudnite uchovávať otvorené balenie vlhkého krmiva pre psov v chladničke a spotrebujte ho maximálne do dvoch dní po otvorení. Nezabudnite venovať pozornosť tomu, koľko jedla je v miske psa. Vlhké krmivo vášho psa by nemalo zostať v miske pre psa dlhšie ako 30 minút, najmä v teplejších dňoch. Pri izbovej teplote začne vlhké krmivo vášho psa pomerne rýchlo vydávať nepríjemný zápach, ktorý môže vášho domáceho maznáčika odradiť. Nezabudnite umyť misku vášho psa po každom jedle - zvyšky jedla na dne sa pokazia a ovplyvnia chuť nasledujúcich jedál.

Ako zvyknete svojho psa jesť mokré jedlo?

Ak váš pes doteraz jedol väčšinou suché jedlo, môže byť skeptický voči novému typu jedla. Mokré krmivo pre psov je nová skúsenosť, na ktorú si musí váš pes postupne zvykať. Je to iná vôňa, iná textúra a váš maznáčik potrebuje chvíľu, aby sa presvedčil na nové jedlo. Preto si pamätajte, že nikdy nemeňte stravu svojho psa náhle. Akékoľvek zmeny v strave vášho psa by mali byť postupné, aby mal váš maznáčik šancu zvyknúť si na to, čo je nové v jeho každodennej rutine. Postupné zmeny vo vašej strave sú mimoriadne dôležité pre zdravie a pohodu vášho psa. Tráviaci systém vášho domáceho maznáčika má čas prispôsobiť sa novému zloženiu potravy, aby sa predišlo akýmkoľvek tráviacim problémom. Náhle zmeny v strave psa môžu viesť k tráviacim problémom, spôsobiť zvracanie, hnačku či zápchu.

Chutné a zdravé jedlo pre vášho psa

Mokré krmivo pre psov Husse je vyrobené len z tých najkvalitnejších surovín. Mokré krmivo pre psov je veľmi chutné s mäsitými kúskami a paštétami bez umelých farbív a príchutí. Vďaka použitiu len tých najkvalitnejších surovín osloví mokré krmivo aj tých najnáročnejších domácich miláčikov. Mokré krmivo Husse sa vyznačuje vysokým obsahom bielkovín, primeranou hladinou vitamínov a dobrou stráviteľnosťou, čo z nich robí ideálne krmivo pre vášho domáceho maznáčika. Ponuka mokrého krmiva Husse zahŕňa receptúry navrhnuté tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám šteniat, dospelých psov a seniorov. Pamätajte, že každý pes má iné potreby a preferencie, preto vyberajte krmivo zodpovedajúce životnému štýlu vášho domáceho maznáčika. Zavádzate do jedálnička svojho psa nové krmivo? Urobte to postupne a zmiešajte nové krmivo so starým - takto bude mať tráviaci systém vášho psa čas prispôsobiť sa novej strave a vyhnúť sa tráviacim problémom .

Švédska kvalita pre vašich miláčikov

1987
Od roku 1987 Husse ponúka bezplatné doručenie kvalitných produktov pre psov a mačky do celej Európy.
50+
Produkty Husse sú dostupné vo viac ako 50 krajinách po celom svete.
1000+
Viac ako 1000 franšízantov poskytuje poradenstvo a dodáva produkty až k vašim dverám.

Husse šťastné domáce zvieratká!

 

Lola

Lola má teraz 4 a pol roka a sme veľmi radi, že sme objavili Husse, keď bola ešte mladé šteňa. Po vyskúšaní niekoľkých iných prémiových značiek trpela na problémy so žalúdkom, ale keď prešla na Husse, všetky príznaky zmizli.

Marely

Marely je Austrálsky ovčiak, ktorý mal od malička problémy s trávením, zle reagoval hlavne na kuracie mäso. Na odporúčanie veterinára sme skúsili Husse, najprv sme ich kontaktovali, výborný prístup už od začiatku - poradili, navrhli a dokonca nám dali zľavu ako štartovací balíček :-) a samozrejme priviezli až domov každú zásielku. Odvtedy sme už len u nich, Marley má teraz 3 roky a má skvelé trávenie, za čo som veľmi rád.  Ďakujem Husse!

Oceňuje nás

Pridajte sa k našej svorke!

Pracujte toľko hodín, koľko chcete, zarábajte si požadovaný príjem, pracujte vo svojej vlastnej oblasti.

Pracujte s nami

Husse - švédske krmivo pre psov, mačky a kone

Husse je švédsky výrobca krmiva pre psov, mačky a kone s viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu. Hlavným cieľom Husse je podporovať zdravý životný štýl zvierat. Všetky krmivá, maškrty a doplnky Husse sú vyrobené len z tých najkvalitnejších, starostlivo vybraných surovín. Všetky produkty sú vyrábané podľa tradičných škandinávskych receptúr a výrobné linky sú pod neustálou veterinárnou kontrolou. Okrem kvality produktov Husse to znamená aj kvalitu služieb. Distribútori Husse sú dôkladne vyškolení vo výžive zvierat a radi vám pomôžu s výberom správnej stravy pre vášho psa, mačku alebo koňa. Produkty Husse nie sú dostupné v klasickej predajnej sieti – dodávame ich priamo z výroby k zákazníkovi, takže môžeme ponúknuť produkty najvyššej kvality za konkurenčné ceny. Jedlo Husse je možné vždy objednať s doručením od domu k domu.

Všetko potrebné pre vášho miláčika na jednom mieste

V ponuke Husse nájdete všetko, čo môže váš miláčik potrebovať. Naše suché krmivo pre psov a mačky je skvelým základom ich stravy - suché krmivo je správne vyvážené krmivo prispôsobené potrebám psov a mačiek rôznych veľkostí a v rôznych fázach života, teda šteniatka a mačiatka, dospelých a seniorov psov a mačiek . Máte psa alebo mačku so špeciálnymi výživovými potrebami? Postarali sme sa o špeciálne potreby zvierat s citlivým tráviacim systémom a potravinovými alergiami, po sterilizácii či kastrácii a domácich miláčikov so sklonom k nadváhe. Hľadáte hračky pre psov a mačky? Hračky Husse sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú odolné a poskytnú vášmu miláčikovi hodiny zábavy. Zdravú a prirodzenú stravu vášho psa, mačky či koňa môžete spestriť chutnými pochúťkami. Pamlsky pre psov, mačky a kone sú chutným doplnkom ich jedálnička a skvelou odmenou pri tréningu a tréningu. Potrebujete produkty na starostlivosť o vášho domáceho maznáčika? Zaobstarajte si šampóny, ošetrujúcu kozmetiku, oleje a mlieka, s ktorými sa postaráte o krásny a zdravý vzhľad vášho psa, mačky či koňa .