Nie ste si istí, čo potrebujete?

Nájdite perfektné jedlo pre vášho domáceho maznáčika alebo si nechajte poradiť od miestneho dodávateľa.

Krmivo pre psov na mieru

V rade suchých krmív Super Premium ponúkame produkty prispôsobené potrebám domácich miláčikov všetkých vekových kategórií - šteniatka, ako aj dospelých a seniorov psov. Tu nájdete to pravé krmivo pre vášho psa, či už je váš maznáčik malého, stredného alebo veľkého plemena. Rad Super Premium obsahuje aj krmivo pre psov určené pre štvornožcov po sterilizácii a pre psov bojujúcich s nadváhou. V Husse sa staráme o zdravie a pohodu každého domáceho maznáčika. Všetko, čo robíme, robíme so starostlivosťou o našich štvornohých priateľov. Preto naši odborníci na výživu vynakladajú maximálne úsilie, aby zabezpečili, že každé krmivo pre psov je prispôsobené individuálnym potrebám domáceho maznáčika v každej fáze jeho života.

Krmivo pre psov – na čo si dať pozor pri jeho výbere?

Pri výbere správneho krmiva pre vášho psa musíte v prvom rade zvážiť požiadavky vášho domáceho maznáčika. Každý pes je iný a potrebuje stravu, ktorá zodpovedá jeho životnému štýlu, úrovni aktivity a veľkosti. Neexistuje jediný vzorec krmiva pre psov, ktorý by fungoval pre psov všetkých plemien a vekových kategórií. Pokiaľ ide o výber správneho krmiva pre vášho psa, každý malý detail môže zmeniť. Pri výbere krmiva pre vášho psa teda myslite na všetky detaily. Pamätajte, že váš miestny odborník na výživu Husse vám rád pomôže nájsť to správne krmivo pre vášho psa. Náš nástroj Find the Perfect Food vám navyše môže pomôcť pri výbere krmiva pre psov. Vráťme sa však na začiatok. Čo treba zvážiť pri výbere krmiva pre psov?

Vek psa

Začnite s vekom vášho psa. Šteniatka potrebujú úplne inú stravu ako dospelí psi. V prvom roku života musí krmivo pre psa poskytnúť vášmu miláčikovi všetky vitamíny a minerály na podporu zdravého rastu a vývoja šteňaťa, ale tiež zabezpečí optimálne zdravie tráviaceho traktu. V dospelosti správne krmivo pre vášho psa zabezpečí pohodu vášho domáceho maznáčika pre optimálnu a dlhú životnosť . Starší psi tiež potrebujú dostávať krmivo prispôsobené ich potrebám, pretože ich nutričné požiadavky sa vekom menia a vyvíjajú . Starší pes je zvyčajne menej aktívny a v strave nepotrebuje toľko energie ako dospelí a aktívni psi. Jedlo s príliš vysokým obsahom tuku a vysokým obsahom kalórií a starším a menej aktívnym domácim miláčikom môže viesť k priberaniu, nadváhe a dokonca obezite. V starobe sa u psov môžu objaviť problémy s kĺbmi, citlivosť na potravu alebo problémy s trávením. Správne krmivo pre staršieho psa podporí prácu kĺbov a nebude dráždiť citlivý žalúdok psieho seniora.

Veľkosť psa

Krmivo pre psov musí byť správne vybrané nielen pre ich vek, ale aj pre ich veľkosť. Spotreba energie u psov veľkých plemien bude oveľa nižšia ako u malých plemien. Okrem toho je tu dôležitá veľkosť granúl. Suché krmivo pre psov malých plemien bude mať oveľa menšie granule, ktoré budú psy s menšími čeľusťami ľahko žuť. Naproti tomu krmivo pre veľké a obrie plemená musí mať väčšie granule, ktoré veľkí psi nebudú môcť tak ľahko prehltnúť celé. U psov veľkých plemien len zväčšená veľkosť granúl a ich textúra podporí mechanické čistenie zubov.

Individuálne potreby

Máte doma sterilizovaného psa? Alebo možno má váš maznáčik tráviace ťažkosti? V rade Super Premium môžete ľahko nájsť zloženie, ktoré bude dokonale zodpovedať špecifickým stravovacím požiadavkám vášho domáceho maznáčika. Naše suché krmivo je určené pre psov s potravinovými alergiami a citlivým tráviacim systémom. Rad Super Premium obsahuje aj receptúry vhodné pre psov po sterilizácii alebo pre psov s nadváhou. V tomto rade nájdete aj bezobilné a hypoalergénne receptúry, ktoré budú skvelé pre domáce zvieratá s citlivým žalúdkom alebo potravinovými alergiami. Máte psa s bielou srsťou? Nájdete u nás krmivo so zníženým obsahom medi a betakaroténu, ktoré nespôsobí zafarbenie srsti psa.

Je suché krmivo pre psov dobrou voľbou?

Suché krmivo pre psov je najlepší spôsob kŕmenia vášho psa. V našich receptúrach vyberáme len tie najkvalitnejšie suroviny, ktoré dodávajú našim receptúram vynikajúcu chuť. Prečo sa ešte oplatí vyberať suché krmivo pre psov? Nie všetky domáce zvieratá sú zvyknuté čistiť si zuby a niektorí psi naozaj neznášajú čistenie. Suché krmivo pre psov je ďalšou pomôckou pri redukcii zubného povlaku a zubného kameňa, pretože chrumkavé granule podporujú mechanické čistenie zubov počas jedla. Pre mnohých majiteľov domácich zvierat je jeho veľkou výhodou fakt, že suché krmivo pre psov sa ľahko skladuje a po otvorení sa tak rýchlo neskazí ako vlhké krmivo. Pri diéte založenej na suchom krmive však nezabúdajte zabezpečiť svojmu miláčikovi neustály prístup k vode. Suché krmivo pre psov sa tiež ľahko porciuje a je veľmi hygienické. Pohodlie porciovania je užitočné najmä pri zavádzaní nového krmiva - bude pre vás oveľa jednoduchšie odmerať porcie nového a existujúceho krmiva a zmiešať ich v správnom pomere, aby si pes postupne zvykol na nové zloženie krmiva .

Suché krmivo pre psov najvyššej kvality

Superprémiové suché krmivo pre psov je vyrobené výhradne z tých najkvalitnejších surovín a podľa tradičných, škandinávskych receptúr. Vysoká kvalita použitých ingrediencií zaisťuje výbornú stráviteľnosť a skvelú chutnosť. Výrobné linky Husse sú pod neustálou veterinárnou kontrolou, aby sa zabezpečilo, že vaše štvornožky dostanú produkty najvyššej kvality bohaté na všetky vitamíny a minerály. Superprémiové suché krmivo pre psov je bohaté na prebiotiká, ktoré zabezpečujú správnu bakteriálnu flóru v črevách. Krmivo Super Premium navyše obsahuje antioxidanty a omega mastné kyseliny, ktoré podporujú prirodzenú imunitu, majú protizápalové vlastnosti a podporujú prácu mozgu psa. Bol prispôsobený potrebám psov rôzneho veku, veľkosti a úrovne fyzickej aktivity. Tieto receptúry sú správne vyváženou stravou pre vášho domáceho maznáčika, ktorá si nevyžaduje dodatočnú suplementáciu, pokiaľ váš veterinár neodporučí inak .

Švédska kvalita pre vašich miláčikov

1987
Od roku 1987 Husse ponúka bezplatné doručenie kvalitných produktov pre psov a mačky do celej Európy.
50+
Produkty Husse sú dostupné vo viac ako 50 krajinách po celom svete.
1000+
Viac ako 1000 franšízantov poskytuje poradenstvo a dodáva produkty až k vašim dverám.

Husse šťastné domáce zvieratká!

 

Lola

Lola má teraz 4 a pol roka a sme veľmi radi, že sme objavili Husse, keď bola ešte mladé šteňa. Po vyskúšaní niekoľkých iných prémiových značiek trpela na problémy so žalúdkom, ale keď prešla na Husse, všetky príznaky zmizli.

Marely

Marely je Austrálsky ovčiak, ktorý mal od malička problémy s trávením, zle reagoval hlavne na kuracie mäso. Na odporúčanie veterinára sme skúsili Husse, najprv sme ich kontaktovali, výborný prístup už od začiatku - poradili, navrhli a dokonca nám dali zľavu ako štartovací balíček :-) a samozrejme priviezli až domov každú zásielku. Odvtedy sme už len u nich, Marley má teraz 3 roky a má skvelé trávenie, za čo som veľmi rád.  Ďakujem Husse!

Oceňuje nás

Pridajte sa k našej svorke!

Pracujte toľko hodín, koľko chcete, zarábajte si požadovaný príjem, pracujte vo svojej vlastnej oblasti.

Pracujte s nami

Husse - švédske krmivo pre psov, mačky a kone

Husse je švédsky výrobca krmiva pre psov, mačky a kone s viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu. Hlavným cieľom Husse je podporovať zdravý životný štýl zvierat. Všetky krmivá, maškrty a doplnky Husse sú vyrobené len z tých najkvalitnejších, starostlivo vybraných surovín. Všetky produkty sú vyrábané podľa tradičných škandinávskych receptúr a výrobné linky sú pod neustálou veterinárnou kontrolou. Okrem kvality produktov Husse to znamená aj kvalitu služieb. Distribútori Husse sú dôkladne vyškolení vo výžive zvierat a radi vám pomôžu s výberom správnej stravy pre vášho psa, mačku alebo koňa. Produkty Husse nie sú dostupné v klasickej predajnej sieti – dodávame ich priamo z výroby k zákazníkovi, takže môžeme ponúknuť produkty najvyššej kvality za konkurenčné ceny. Jedlo Husse je možné vždy objednať s doručením od domu k domu.

Všetko potrebné pre vášho miláčika na jednom mieste

V ponuke Husse nájdete všetko, čo môže váš miláčik potrebovať. Naše suché krmivo pre psov a mačky je skvelým základom ich stravy - suché krmivo je správne vyvážené krmivo prispôsobené potrebám psov a mačiek rôznych veľkostí a v rôznych fázach života, teda šteniatka a mačiatka, dospelých a seniorov psov a mačiek . Máte psa alebo mačku so špeciálnymi výživovými potrebami? Postarali sme sa o špeciálne potreby zvierat s citlivým tráviacim systémom a potravinovými alergiami, po sterilizácii či kastrácii a domácich miláčikov so sklonom k nadváhe. Hľadáte hračky pre psov a mačky? Hračky Husse sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú odolné a poskytnú vášmu miláčikovi hodiny zábavy. Zdravú a prirodzenú stravu vášho psa, mačky či koňa môžete spestriť chutnými pochúťkami. Pamlsky pre psov, mačky a kone sú chutným doplnkom ich jedálnička a skvelou odmenou pri tréningu a tréningu. Potrebujete produkty na starostlivosť o vášho domáceho maznáčika? Zaobstarajte si šampóny, ošetrujúcu kozmetiku, oleje a mlieka, s ktorými sa postaráte o krásny a zdravý vzhľad vášho psa, mačky či koňa .