Záleží nám na zdraví a pohode Vášho miláčika

Naším hlavným cieľom je podporovať zdravý životný štýl domácich miláčikov. Naša vízia vedie každý aspekt nášho podnikania.

Rodinný podnik, ktorý sa zrodil z lásky k zvieratám

Rodinná spoločnosť podporujúca miestne útulky a podujatia pre domáce zvieratá

Husse príbeh sa začal v roku 1987 v Štokholme, keď Tom Eliasson uvidel potenciál v podnikaní s donáškou krmiva pre domáce zvieratá. Stálo to čas a námahu, ale už o pár rokov neskôr Husse začal expandovať do ďalších európskych krajín. V súčasnosti je Husse európskym lídrom v dodávke krmiva pre domáce zvieratá. Husse je prítomný vo viac ako 50 krajinách po celom svete a zostáva rodinným podnikom, v ktorom synovia zakladateľa, Petter a Tim, pracujú bok po boku so svojím otcom. Všetko, čo robíme, pochádza z lásky k zvieratám. Dodávatelia a franšízanti Husse podporujú útulky pre domáce zvieratá a zúčastňujú sa veľtrhov a podujatí na podporu zdravého životného štýlu zvierat.

Švédske dedičstvo, udržateľnosť a vysokokvalitné produkty

Kvalitný produkt je základom nášho podnikania. Husse ponúka viac ako 300 vysoko kvalitných produktov pre psov, mačky a kone. Naše krmivo je pripravené na základe tradičných škandinávskych receptúr a vyvinuté zo starostlivo vybraných surovín. Výrobné zariadenia Husse sú pod stálou veterinárnou kontrolou, aby našim zákazníkom poskytovali kvalitu, ktorú požadujú. Výskum v našom Pet Research Center neprispieva k žiadnemu škodlivému výskumu na zvieratách, pretože sa riadi politikou šetrnou k zvieratám. Keďže produkty Husse nie sú dostupné prostredníctvom tradičnej distribučnej siete, zákazníci môžu uskutočniť nákup iba kontaktovaním miestnych dodávateľov. Vďaka dodávkam priamo z továrne môže Husse ponúknuť zákazníkovi konkurencieschopnú cenu svojich vysoko kvalitných produktov.

Nutričné poradenstvo a miestna podpora

S kvalitným produktom prichádza aj kvalitný servis. Husse ponúka osobné doručenie domov, ktoré zabezpečujú naši kvalifikovaní miestni dodávatelia. Naši franšízanti prechádzajú hĺbkovým nutričným školením. Kedykoľvek budete potrebovať poradiť, váš dodávateľ Husse vám pomôže urobiť správne rozhodnutie pre vášho domáceho maznáčika. Všetko, čo robíme, pochádza z lásky k zvieratám. Naši franšízanti pravidelne podporujú útulky pre zvieratá vo svojom okolí. Výberom produktov Husse získate globálny štandard kvality a zároveň pomôžete podporiť miestne komunity domácich zvierat.

Nájdite svojho miestneho dodávateľa

História spoločnosti Husse 

Husse začal v Štokholme

1987

Husse spustil svoju prvú vlastnú produktovú radu

1993

Systém franšíz Husse začal na France Expo

1997

Husse spúšťa líniu Super Premium

2002

Husse získal 100 000 zákazníkov

2003

Systém franšíz Husse zasahuje do 30 krajín

2007

Prvý franšízant mimo Európy

2012

Husse začína pôsobiť v USA

2014

Husse spúšťa produktovú radu Horse

2016

Husse oslavuje 30. výročie (50+ krajín, 2000+ franšízantov a distribútorov)

2017

Husse Slovenská republika

Už viac ako 14 rokov sa staráme o dodávku toho najlepšieho krmivá k Vám domov!

Nájdite Husse vo svojom okolí

Naši lokálni distribútori Vám doručia krmivo pre Vašich domácich miláčikov bezplatne až domov. Produkty Husse nie sú dostupné prostredníctvom tradičnej predajnej siete. Obráťte sa na lokálneho distribútora vo vašom okolí alebo zavolajte na infolinku Husse MT: +421 948 70 70 50 – dostanete odborné poradenstvo ohľadom našich produktov a výživy zvierat a Vaša objednávka Vám bude doručená až domov!

Nájdite svojho lokálneho distribútora

Husse podporuje lokálne útulky

V spoločnosti Husse je hlavným cieľom propagovať zdravú výživu domácich miláčikov a podporovať miestne iniciatívy, ktoré sa snažia zlepšiť život zvierat. Objednávajte od svojich miestnych distribútorov a umožnite im podporovať útulky pre domácich miláčikov v okolí.

Stretnite nás osobne

Husse sa pravidelne zúčastňuje veľtržných akcií orientovaných na všetky domáce zvieratá. Sledujte naše sociálne siete, aby ste mali prehľad o tom, kde nás môžete stretnúť. Tešíme sa na Vás!


Husse šťastné domáce zvieratká!

 

Lola

Lola má teraz 4 a pol roka a sme veľmi radi, že sme objavili Husse, keď bola ešte mladé šteňa. Po vyskúšaní niekoľkých iných prémiových značiek trpela na problémy so žalúdkom, ale keď prešla na Husse, všetky príznaky zmizli.

Marely

Marely je Austrálsky ovčiak, ktorý mal od malička problémy s trávením, zle reagoval hlavne na kuracie mäso. Na odporúčanie veterinára sme skúsili Husse, najprv sme ich kontaktovali, výborný prístup už od začiatku - poradili, navrhli a dokonca nám dali zľavu ako štartovací balíček :-) a samozrejme priviezli až domov každú zásielku. Odvtedy sme už len u nich, Marley má teraz 3 roky a má skvelé trávenie, za čo som veľmi rád.  Ďakujem Husse!

Oceňuje nás

Pridajte sa k našej svorke!

Pracujte toľko hodín, koľko chcete, zarábajte si požadovaný príjem, pracujte vo svojej vlastnej oblasti.

Pracujte s nami

Husse - švédske krmivo pre psov, mačky a kone

Husse je švédsky výrobca krmiva pre psov, mačky a kone s viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu. Hlavným cieľom Husse je podporovať zdravý životný štýl zvierat. Všetky krmivá, maškrty a doplnky Husse sú vyrobené len z tých najkvalitnejších, starostlivo vybraných surovín. Všetky produkty sú vyrábané podľa tradičných škandinávskych receptúr a výrobné linky sú pod neustálou veterinárnou kontrolou. Okrem kvality produktov Husse to znamená aj kvalitu služieb. Distribútori Husse sú dôkladne vyškolení vo výžive zvierat a radi vám pomôžu s výberom správnej stravy pre vášho psa, mačku alebo koňa. Produkty Husse nie sú dostupné v klasickej predajnej sieti – dodávame ich priamo z výroby k zákazníkovi, takže môžeme ponúknuť produkty najvyššej kvality za konkurenčné ceny. Jedlo Husse je možné vždy objednať s doručením od domu k domu.

Všetko potrebné pre vášho miláčika na jednom mieste

V ponuke Husse nájdete všetko, čo môže váš miláčik potrebovať. Naše suché krmivo pre psov a mačky je skvelým základom ich stravy - suché krmivo je správne vyvážené krmivo prispôsobené potrebám psov a mačiek rôznych veľkostí a v rôznych fázach života, teda šteniatka a mačiatka, dospelých a seniorov psov a mačiek . Máte psa alebo mačku so špeciálnymi výživovými potrebami? Postarali sme sa o špeciálne potreby zvierat s citlivým tráviacim systémom a potravinovými alergiami, po sterilizácii či kastrácii a domácich miláčikov so sklonom k nadváhe. Hľadáte hračky pre psov a mačky? Hračky Husse sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú odolné a poskytnú vášmu miláčikovi hodiny zábavy. Zdravú a prirodzenú stravu vášho psa, mačky či koňa môžete spestriť chutnými pochúťkami. Pamlsky pre psov, mačky a kone sú chutným doplnkom ich jedálnička a skvelou odmenou pri tréningu a tréningu. Potrebujete produkty na starostlivosť o vášho domáceho maznáčika? Zaobstarajte si šampóny, ošetrujúcu kozmetiku, oleje a mlieka, s ktorými sa postaráte o krásny a zdravý vzhľad vášho psa, mačky či koňa .