Nie ste si istí, čo potrebujete?

Nájdite perfektné jedlo pre vášho domáceho maznáčika alebo si nechajte poradiť od miestneho dodávateľa.

Spoznajte preferencie svojej mačky

Mačky majú rôzne preferencie týkajúce sa podstielky, ktoré sa tvoria počas pobytu v chovnej stanici alebo v útulku. Vankúšiky mačacích labiek sú veľmi citlivé na dotyk; každá mačka však uprednostní vo svojej toalete iný typ podstielky. Pre jednu mačku najlepšie funguje jemnozrnná podstielka, zatiaľ čo iná mačka uprednostňuje peletovú podstielku. Venujte pozornosť preferenciám mačky a ak chcete zmeniť typ podstielky, robte to postupne - zmiešajte existujúcu podstielku s novou a pomaly zvyšujte množstvo novej podstielky. Pri výbere podstielky pre mačky je potrebné zvážiť niekoľko dôležitých faktorov. Ak máte doma niekoľko mačiek, rozhodnite sa pre vysoko absorpčnú podstielku, ktorá pomôže znížiť nepríjemný zápach vo vašej domácnosti. Ak má vaša mačka nejaké problémy s močením, určite si výber podstielky overte u svojho veterinára.

Veľmi dôležitý je aj výber správneho odpadkového koša. Niektoré mačky uprednostňujú otvorený dizajn podstielky, pretože sú ľahko dostupné, zatiaľ čo iné uprednostňujú kryté boxy, ktoré im poskytujú viac súkromia. Kryté podstielky sú tiež ideálnym riešením pre mačky, ktoré sa rady hrabú vo svojej podstielke, ale aj pre majiteľov mačiek, aby ich domov a okolie podstielky voňali sviežo.

Pravidelne čistite podstielku vašej mačky, preosejte mačací trus a doplňte hladinu podstielky. Nezabudnite aj často vykonávať všeobecné čistenie odpadkového koša, vrátane výmeny podstielky a čistenia celej podstielky. Vône vašej mačky sa zhromažďujú v odpadkovom boxe, čo mu zaručuje pocit slobody na toalete. Dobrým pravidlom je vyprázdniť celý obsah nádoby na odpadky približne dvakrát do mesiaca. Podstielka by sa však mala okamžite vymeniť, ak sa z boxu šíri zápach alebo ak je podstielka vo všeobecnosti mokrá alebo zhluknutá. Zakaždým, keď sa podstielka úplne vymení, podnos treba dôkladne umyť jemným mydlom a vodou (alebo roztokom vody a bieleho octu). Treba sa vyhnúť bielidlám alebo iným agresívnym chemikáliám - mačky sú veľmi citlivé na pachy.

Švédska kvalita pre vašich miláčikov

1987
Od roku 1987 Husse ponúka bezplatné doručenie kvalitných produktov pre psov a mačky do celej Európy.
50+
Produkty Husse sú dostupné vo viac ako 50 krajinách po celom svete.
1000+
Viac ako 1000 franšízantov poskytuje poradenstvo a dodáva produkty až k vašim dverám.

Husse šťastné domáce zvieratká!

 

Lola

Lola má teraz 4 a pol roka a sme veľmi radi, že sme objavili Husse, keď bola ešte mladé šteňa. Po vyskúšaní niekoľkých iných prémiových značiek trpela na problémy so žalúdkom, ale keď prešla na Husse, všetky príznaky zmizli.

Marely

Marely je Austrálsky ovčiak, ktorý mal od malička problémy s trávením, zle reagoval hlavne na kuracie mäso. Na odporúčanie veterinára sme skúsili Husse, najprv sme ich kontaktovali, výborný prístup už od začiatku - poradili, navrhli a dokonca nám dali zľavu ako štartovací balíček :-) a samozrejme priviezli až domov každú zásielku. Odvtedy sme už len u nich, Marley má teraz 3 roky a má skvelé trávenie, za čo som veľmi rád.  Ďakujem Husse!

Oceňuje nás

Pridajte sa k našej svorke!

Pracujte toľko hodín, koľko chcete, zarábajte si požadovaný príjem, pracujte vo svojej vlastnej oblasti.

Pracujte s nami

Husse - švédske krmivo pre psov, mačky a kone

Husse je švédsky výrobca krmiva pre psov, mačky a kone s viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu. Hlavným cieľom Husse je podporovať zdravý životný štýl zvierat. Všetky krmivá, maškrty a doplnky Husse sú vyrobené len z tých najkvalitnejších, starostlivo vybraných surovín. Všetky produkty sú vyrábané podľa tradičných škandinávskych receptúr a výrobné linky sú pod neustálou veterinárnou kontrolou. Okrem kvality produktov Husse to znamená aj kvalitu služieb. Distribútori Husse sú dôkladne vyškolení vo výžive zvierat a radi vám pomôžu s výberom správnej stravy pre vášho psa, mačku alebo koňa. Produkty Husse nie sú dostupné v klasickej predajnej sieti – dodávame ich priamo z výroby k zákazníkovi, takže môžeme ponúknuť produkty najvyššej kvality za konkurenčné ceny. Jedlo Husse je možné vždy objednať s doručením od domu k domu.

Všetko potrebné pre vášho miláčika na jednom mieste

V ponuke Husse nájdete všetko, čo môže váš miláčik potrebovať. Naše suché krmivo pre psov a mačky je skvelým základom ich stravy - suché krmivo je správne vyvážené krmivo prispôsobené potrebám psov a mačiek rôznych veľkostí a v rôznych fázach života, teda šteniatka a mačiatka, dospelých a seniorov psov a mačiek . Máte psa alebo mačku so špeciálnymi výživovými potrebami? Postarali sme sa o špeciálne potreby zvierat s citlivým tráviacim systémom a potravinovými alergiami, po sterilizácii či kastrácii a domácich miláčikov so sklonom k nadváhe. Hľadáte hračky pre psov a mačky? Hračky Husse sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú odolné a poskytnú vášmu miláčikovi hodiny zábavy. Zdravú a prirodzenú stravu vášho psa, mačky či koňa môžete spestriť chutnými pochúťkami. Pamlsky pre psov, mačky a kone sú chutným doplnkom ich jedálnička a skvelou odmenou pri tréningu a tréningu. Potrebujete produkty na starostlivosť o vášho domáceho maznáčika? Zaobstarajte si šampóny, ošetrujúcu kozmetiku, oleje a mlieka, s ktorými sa postaráte o krásny a zdravý vzhľad vášho psa, mačky či koňa .