Nie ste si istí, čo potrebujete?

Nájdite perfektné jedlo pre vášho domáceho maznáčika alebo si nechajte poradiť od miestneho dodávateľa.

Zdravé mačacie maškrty

Zdravé pochúťky na báze prírodných surovín sú kúskom potešenia, ktoré mačka vo svojom jedálničku s radosťou uvíta. Môžete dať svojej mačke lahodnú penu ako lahodný snack medzi jedlami alebo na zlepšenie chutnosti suchého krmiva. Chcete svoju mačku naučiť pár trikov? Zásobte sa zásobou pochúťok, ktoré budú vašu mačku motivovať k spolupráci a odmeňovať ju za pokrok v učení. Mačacie pochúťky sú ideálne, keď chcete povzbudiť svoju mačku k hre – môžete ich schovať do domčeka alebo špeciálnej hračky, vďaka ktorej vaše mrnčanie povzbudí svaly aj myseľ. Mačacie maškrty so zníženým obsahom tuku dobre poslúžia aj mačkám so sklonom k priberaniu. Pamätajte však, že mačacie maškrty sú len doplnkom zdravej a vyváženej stravy. Buďte opatrní s množstvom maškŕt, ktoré mačke počas dňa podávate – príliš veľa maškŕt môže presiahnuť energetické požiadavky vašej mačky a viesť k priberaniu.

Akú úlohu zohrávajú mačacie maškrty v každodennom živote mačky?

Mačacie maškrty nie sú len extra maškrtou, ktorú si môžete dať medzi jedlami. Mačacie pochúťky sú skvelou motiváciou, keď svojho miláčika niečo naučíte, alebo skvelou odmenou za dobré správanie. Mačky milujú odmeny a chválu, takže ak chcete uspieť vo výučbe trikov alebo jednoduchých príkazov, určite sa zásobte mačacími maškrtami, ktoré povzbudia vášho miláčika k spolupráci. Pochúťky môžu byť skvelým spôsobom, ako prepašovať intelektuálne úsilie do hry. V špeciálne upravených hračkách môžete ukryť maškrty, ktoré bude musieť vaša mačka nájsť a vytiahnuť, aby ich konečne zahryzla. A to stále nie je všetko! Do mačacích pochúťok môžete prepašovať aj ďalšie prísady, ako je taurín, brusnice alebo sladový extrakt, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu v strave vašej mačky. Taurín podporuje zdravie srdcového svalu; brusnice sa postarajú o citlivý močový systém a slad pomáha odstraňovať chlpy zo žalúdka. To sú len niektoré z príkladov maškrtníkov s obohateným zložením, ktoré sú nielen lahodnou pochúťkou, ale môžu mať aj pozitívny vplyv na zdravie a pohodu vašej mačičky.

Pochúťky pre mačky – koľko kŕmiť denne?

Pamätajte, že mačacie pochúťky sú len doplnkom zdravej a vyváženej stravy vašej mačky. Aj keď si vyberáte zdravé maškrty s jednoduchým a prírodným zložením, pamätajte, že sa k nim budete správať tak trochu ako k ľudským sladkostiam alebo slaným maškrtám. Každá pochúťka pridáva do stravy vašej mačky ďalšie kalórie. Pre fyzicky aktívnu mladú mačku tieto extra kalórie nemusia byť také dôležité. Váš malý kamarát pri zábave, lezení na škrabadlo alebo šantení v záhrade rýchlo spáli prebytočné kalórie. Starší alebo lenivejší domáci miláčikovia nemusia mať možnosť vyčerpať svoju prebytočnú energiu, čo môže mať za následok priberanie, nadváhu a v extrémnych prípadoch aj obezitu. Pochúťky pre mačky by nikdy nemali presiahnuť 20 % dennej energetickej potreby vašej mačky.

Švédska kvalita pre vašich miláčikov

1987
Od roku 1987 Husse ponúka bezplatné doručenie kvalitných produktov pre psov a mačky do celej Európy.
50+
Produkty Husse sú dostupné vo viac ako 50 krajinách po celom svete.
1000+
Viac ako 1000 franšízantov poskytuje poradenstvo a dodáva produkty až k vašim dverám.

Husse šťastné domáce zvieratká!

 

Lola

Lola má teraz 4 a pol roka a sme veľmi radi, že sme objavili Husse, keď bola ešte mladé šteňa. Po vyskúšaní niekoľkých iných prémiových značiek trpela na problémy so žalúdkom, ale keď prešla na Husse, všetky príznaky zmizli.

Marely

Marely je Austrálsky ovčiak, ktorý mal od malička problémy s trávením, zle reagoval hlavne na kuracie mäso. Na odporúčanie veterinára sme skúsili Husse, najprv sme ich kontaktovali, výborný prístup už od začiatku - poradili, navrhli a dokonca nám dali zľavu ako štartovací balíček :-) a samozrejme priviezli až domov každú zásielku. Odvtedy sme už len u nich, Marley má teraz 3 roky a má skvelé trávenie, za čo som veľmi rád.  Ďakujem Husse!

Oceňuje nás

Pridajte sa k našej svorke!

Pracujte toľko hodín, koľko chcete, zarábajte si požadovaný príjem, pracujte vo svojej vlastnej oblasti.

Pracujte s nami

Husse - švédske krmivo pre psov, mačky a kone

Husse je švédsky výrobca krmiva pre psov, mačky a kone s viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu. Hlavným cieľom Husse je podporovať zdravý životný štýl zvierat. Všetky krmivá, maškrty a doplnky Husse sú vyrobené len z tých najkvalitnejších, starostlivo vybraných surovín. Všetky produkty sú vyrábané podľa tradičných škandinávskych receptúr a výrobné linky sú pod neustálou veterinárnou kontrolou. Okrem kvality produktov Husse to znamená aj kvalitu služieb. Distribútori Husse sú dôkladne vyškolení vo výžive zvierat a radi vám pomôžu s výberom správnej stravy pre vášho psa, mačku alebo koňa. Produkty Husse nie sú dostupné v klasickej predajnej sieti – dodávame ich priamo z výroby k zákazníkovi, takže môžeme ponúknuť produkty najvyššej kvality za konkurenčné ceny. Jedlo Husse je možné vždy objednať s doručením od domu k domu.

Všetko potrebné pre vášho miláčika na jednom mieste

V ponuke Husse nájdete všetko, čo môže váš miláčik potrebovať. Naše suché krmivo pre psov a mačky je skvelým základom ich stravy - suché krmivo je správne vyvážené krmivo prispôsobené potrebám psov a mačiek rôznych veľkostí a v rôznych fázach života, teda šteniatka a mačiatka, dospelých a seniorov psov a mačiek . Máte psa alebo mačku so špeciálnymi výživovými potrebami? Postarali sme sa o špeciálne potreby zvierat s citlivým tráviacim systémom a potravinovými alergiami, po sterilizácii či kastrácii a domácich miláčikov so sklonom k nadváhe. Hľadáte hračky pre psov a mačky? Hračky Husse sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú odolné a poskytnú vášmu miláčikovi hodiny zábavy. Zdravú a prirodzenú stravu vášho psa, mačky či koňa môžete spestriť chutnými pochúťkami. Pamlsky pre psov, mačky a kone sú chutným doplnkom ich jedálnička a skvelou odmenou pri tréningu a tréningu. Potrebujete produkty na starostlivosť o vášho domáceho maznáčika? Zaobstarajte si šampóny, ošetrujúcu kozmetiku, oleje a mlieka, s ktorými sa postaráte o krásny a zdravý vzhľad vášho psa, mačky či koňa .