Nie ste si istí, čo potrebujete?

Nájdite perfektné jedlo pre vášho domáceho maznáčika alebo si nechajte poradiť od miestneho dodávateľa.

Dobrá starostlivosť pomôže vášmu psovi vyzerať a cítiť sa čo najlepšie

Správna rutina starostlivosti je jedným zo základných pilierov zdravia a pohody vášho domáceho maznáčika. V Husse ponúkame rad produktov vyrobených z prírodných surovín, ktoré sú vhodné pre citlivú pokožku – nespôsobujú podráždenie a odstraňujú nečistoty. S prípravkami a pomôckami na úpravu psov Husse sa postaráte o svojho miláčika od uší až po vankúšiky na labky. Postarajte sa o čistotu svojho psa pomocou šampónov určených pre vášho domáceho maznáčika. Pokožka psa je citlivá a nesprávny prípravok ju môže podráždiť. Prípravky na starostlivosť o psov majú pH prispôsobené ich citlivej pokožke. Produkty na báze prírodných zložiek sú šetrné, no dokonale vyčistia srsť a kožu vášho psa. Kúpte svojho domáceho maznáčika, keď je to potrebné, alebo nie častejšie ako raz za 6 týždňov. Príliš časté kúpanie vysuší kožu a srsť vášho psa. Ak váš miláčik trávi veľa času mimo domu, na jeseň a v zime, môžete sa rozhodnúť pre suchý šampón, ktorý vám pomôže odstrániť drobné nečistoty zo srsti psa. Používajte naše ekologické nástroje na úpravu srsti vyrobené z bambusu na pravidelné kefovanie ich srsti, aby bola čistá a lesklá. Pravidelne kontrolujte očné okolie a v prípade potreby jemne opláchnite. Skontrolujte aj uši svojho psa – zdravé uši sú z vnútornej strany pokryté len tenkou vrstvou ušného mazu. Na ich čistenie použite tekutinu určenú na čistenie uší vášho psa. Po každej prechádzke očistite psovi labky; pravidelne im strihajte nechty a zvlhčujte vankúšiky, najmä v letnom a zimnom období .

Švédska kvalita pre vašich miláčikov

1987
Od roku 1987 Husse ponúka bezplatné doručenie kvalitných produktov pre psov a mačky do celej Európy.
50+
Produkty Husse sú dostupné vo viac ako 50 krajinách po celom svete.
1000+
Viac ako 1000 franšízantov poskytuje poradenstvo a dodáva produkty až k vašim dverám.

Husse šťastné domáce zvieratká!

 

Lola

Lola má teraz 4 a pol roka a sme veľmi radi, že sme objavili Husse, keď bola ešte mladé šteňa. Po vyskúšaní niekoľkých iných prémiových značiek trpela na problémy so žalúdkom, ale keď prešla na Husse, všetky príznaky zmizli.

Marely

Marely je Austrálsky ovčiak, ktorý mal od malička problémy s trávením, zle reagoval hlavne na kuracie mäso. Na odporúčanie veterinára sme skúsili Husse, najprv sme ich kontaktovali, výborný prístup už od začiatku - poradili, navrhli a dokonca nám dali zľavu ako štartovací balíček :-) a samozrejme priviezli až domov každú zásielku. Odvtedy sme už len u nich, Marley má teraz 3 roky a má skvelé trávenie, za čo som veľmi rád.  Ďakujem Husse!

Oceňuje nás

Pridajte sa k našej svorke!

Pracujte toľko hodín, koľko chcete, zarábajte si požadovaný príjem, pracujte vo svojej vlastnej oblasti.

Pracujte s nami

Husse - švédske krmivo pre psov, mačky a kone

Husse je švédsky výrobca krmiva pre psov, mačky a kone s viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu. Hlavným cieľom Husse je podporovať zdravý životný štýl zvierat. Všetky krmivá, maškrty a doplnky Husse sú vyrobené len z tých najkvalitnejších, starostlivo vybraných surovín. Všetky produkty sú vyrábané podľa tradičných škandinávskych receptúr a výrobné linky sú pod neustálou veterinárnou kontrolou. Okrem kvality produktov Husse to znamená aj kvalitu služieb. Distribútori Husse sú dôkladne vyškolení vo výžive zvierat a radi vám pomôžu s výberom správnej stravy pre vášho psa, mačku alebo koňa. Produkty Husse nie sú dostupné v klasickej predajnej sieti – dodávame ich priamo z výroby k zákazníkovi, takže môžeme ponúknuť produkty najvyššej kvality za konkurenčné ceny. Jedlo Husse je možné vždy objednať s doručením od domu k domu.

Všetko potrebné pre vášho miláčika na jednom mieste

V ponuke Husse nájdete všetko, čo môže váš miláčik potrebovať. Naše suché krmivo pre psov a mačky je skvelým základom ich stravy - suché krmivo je správne vyvážené krmivo prispôsobené potrebám psov a mačiek rôznych veľkostí a v rôznych fázach života, teda šteniatka a mačiatka, dospelých a seniorov psov a mačiek . Máte psa alebo mačku so špeciálnymi výživovými potrebami? Postarali sme sa o špeciálne potreby zvierat s citlivým tráviacim systémom a potravinovými alergiami, po sterilizácii či kastrácii a domácich miláčikov so sklonom k nadváhe. Hľadáte hračky pre psov a mačky? Hračky Husse sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú odolné a poskytnú vášmu miláčikovi hodiny zábavy. Zdravú a prirodzenú stravu vášho psa, mačky či koňa môžete spestriť chutnými pochúťkami. Pamlsky pre psov, mačky a kone sú chutným doplnkom ich jedálnička a skvelou odmenou pri tréningu a tréningu. Potrebujete produkty na starostlivosť o vášho domáceho maznáčika? Zaobstarajte si šampóny, ošetrujúcu kozmetiku, oleje a mlieka, s ktorými sa postaráte o krásny a zdravý vzhľad vášho psa, mačky či koňa .