Bezpečné hračky pre vášho psa – ako ich vybrať?

Psy Zábava

Čas na hranie je mimoriadne dôležitou súčasťou rutiny vášho psa. Je to úžasná príležitosť, ako rozhýbať svojho psa, ako aj premýšľať. Playtime vám umožní posilniť vaše puto a naučiť vášho psa nové zručnosti a triky. Neexistuje nič také ako jedna hračka, ktorá by vyhovovala všetkým potrebám psov. Každý pes je inej veľkosti, môže mať silnejšie alebo slabšie čeľuste alebo iné preferencie. Ak chcete, aby bol váš pes počas hry zaujatý, uistite sa, že ste pre svojho psieho kamaráta našli tú správnu hračku.

Prečo psy potrebujú hračky? 

Pre vaše zvedavé šteniatko sa môže stať zaujímavou hračkou akýkoľvek predmet okolo domu, najmä vaše osobné veci. Ak nechcete, aby vám pes ničil všetky veci, dajte mu jeho vlastné hračky na hranie. Nezabudnite, že nikdy nedávajte svojmu psovi svoje staré veci na hranie - váš pes nevidí rozdiel medzi starými žabkami a úplne novými. Nedovoľte, aby sa váš pes hral s vašimi vecami, pretože to môže vytvoriť zlozvyk, ktorý môže byť neskôr ťažké prelomiť. 

Na veľkosti záleží

Dobrá hračka pre psa nemôže byť ani príliš veľká, ani príliš malá. Musí to byť tak akurát. Príliš malá hračka môže predstavovať nebezpečenstvo udusenia, zatiaľ čo príliš veľké hračky môžu byť nepríjemné alebo dokonca spôsobiť bolesť v čeľusti, najmä u menších psov. U menších psích plemien rozhoduje nielen veľkosť, ale aj hmotnosť. Malý pes so slabými čeľusťami môže mať problém zobrať ťažkú a tvrdú hračku. 

Vek môže zmeniť

Rýchlo pochopíte, že šteniatko plné energie bude vyžadovať inú hračku ako starší pes. Energické šteniatka budú potrebovať pevné hračky, ktoré sa po týždni neroztrhajú na kusy. Pre vaše staršie šteniatko môžete vyberať mäkšie a menšie hračky, ktoré budú šetrnejšie k citlivým ďasnám a zubom staršieho psa. Mäkké gumené loptičky sú zvyčajne skvelou voľbou pre starších psov, aj keď sú menšieho plemena.

Odporúčané pre zábavu so psom:

Husse Opus Lynx | Bezlepkové granule pre dospelé mačky

Opus Lynx je bezobilninový recept inšpirovaný stravou divých rysov, bohatý na bielkoviny a tuky, s nízkym obsahom sacharidov. Granule obsahujú kuracie mäso, zemiaky a hrášok a sú vhodné aj pre mačky s citlivým tráviacim systémom.
grain_free
Bez obilnín
gluten_free
Bez lepku
Bielkoviny: 40.0% (90% živočíšne bielkoviny z celkového obsahu bielkovín)
Obsah tuku: 20.0%
Skontrolovať to

Husse Opus Farm | Bezlepkové granule pre psov s citlivým trávením a alergiami

Opus Farm obsahuje kuracie mäso a zemiaky a je vhodné aj pre psy s citlivým trávením, kožnými problémami a alergiami. Obsahuje suroviny najvyššej kvality. Bez farbív, konzervantov, lepkov a obilnín.
grain_free
Bez obilnín
mono_protein
Jediný zdroj živočíšnych bielkovin
Veľkosť plemena:
Bielkoviny: 38.0% (84% živočíšne bielkoviny z celkového obsahu bielkovín)
Obsah tuku: 20.0%
Skontrolovať to

Individuálne preferencie

Každý pes môže mať individuálne preferencie, pokiaľ ide o typ hračky, ktorú si vyberie. Pre niektorých psov fungujú interaktívne hračky najlepšie, zatiaľ čo iné šteniatka sa môžu rozhodnúť pre klasickú loptu alebo frisbee. Váš pes môže byť posadnutý ťahaním za lano alebo môže radšej žuť svoje hračky. Ak neviete, čo je vášmu psovi najpohodlnejšie, vyberte mu niekoľko rôznych hračiek a zistite, ktorá bude najviac využívaná. 

Ďalšie produkty pre aktívnych psov:

Tip

Husse Sensitive Digest 2 kg | Hypoalergénne superprémiové granule pre psy s citlivým trávením

S ľahko stráviteľnými bielkovinami a sacharidmi pre podporu správneho trávenia

16,00 €

74,00 €

Tip

Husse Sensitive Valp Digest 7 kg | Hypoalergénne granule pre šteňatá s citlivým trávením

S dôležitými vitamínmi, minerálmi a antioxidantmi pre zdravý imunitný systém

44,00 €

Husse šťastné domáce zvieratká!

 

Lola

Lola má teraz 4 a pol roka a sme veľmi radi, že sme objavili Husse, keď bola ešte mladé šteňa. Po vyskúšaní niekoľkých iných prémiových značiek trpela na problémy so žalúdkom, ale keď prešla na Husse, všetky príznaky zmizli.

Marely

Marely je Austrálsky ovčiak, ktorý mal od malička problémy s trávením, zle reagoval hlavne na kuracie mäso. Na odporúčanie veterinára sme skúsili Husse, najprv sme ich kontaktovali, výborný prístup už od začiatku - poradili, navrhli a dokonca nám dali zľavu ako štartovací balíček :-) a samozrejme priviezli až domov každú zásielku. Odvtedy sme už len u nich, Marley má teraz 3 roky a má skvelé trávenie, za čo som veľmi rád.  Ďakujem Husse!

Oceňuje nás

Pridajte sa k našej svorke!

Pracujte toľko hodín, koľko chcete, zarábajte si požadovaný príjem, pracujte vo svojej vlastnej oblasti.

Pracujte s nami

Husse - švédske krmivo pre psov, mačky a kone

Husse je švédsky výrobca krmiva pre psov, mačky a kone s viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu. Hlavným cieľom Husse je podporovať zdravý životný štýl zvierat. Všetky krmivá, maškrty a doplnky Husse sú vyrobené len z tých najkvalitnejších, starostlivo vybraných surovín. Všetky produkty sú vyrábané podľa tradičných škandinávskych receptúr a výrobné linky sú pod neustálou veterinárnou kontrolou. Okrem kvality produktov Husse to znamená aj kvalitu služieb. Distribútori Husse sú dôkladne vyškolení vo výžive zvierat a radi vám pomôžu s výberom správnej stravy pre vášho psa, mačku alebo koňa. Produkty Husse nie sú dostupné v klasickej predajnej sieti – dodávame ich priamo z výroby k zákazníkovi, takže môžeme ponúknuť produkty najvyššej kvality za konkurenčné ceny. Jedlo Husse je možné vždy objednať s doručením od domu k domu.

Všetko potrebné pre vášho miláčika na jednom mieste

V ponuke Husse nájdete všetko, čo môže váš miláčik potrebovať. Naše suché krmivo pre psov a mačky je skvelým základom ich stravy - suché krmivo je správne vyvážené krmivo prispôsobené potrebám psov a mačiek rôznych veľkostí a v rôznych fázach života, teda šteniatka a mačiatka, dospelých a seniorov psov a mačiek . Máte psa alebo mačku so špeciálnymi výživovými potrebami? Postarali sme sa o špeciálne potreby zvierat s citlivým tráviacim systémom a potravinovými alergiami, po sterilizácii či kastrácii a domácich miláčikov so sklonom k nadváhe. Hľadáte hračky pre psov a mačky? Hračky Husse sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú odolné a poskytnú vášmu miláčikovi hodiny zábavy. Zdravú a prirodzenú stravu vášho psa, mačky či koňa môžete spestriť chutnými pochúťkami. Pamlsky pre psov, mačky a kone sú chutným doplnkom ich jedálnička a skvelou odmenou pri tréningu a tréningu. Potrebujete produkty na starostlivosť o vášho domáceho maznáčika? Zaobstarajte si šampóny, ošetrujúcu kozmetiku, oleje a mlieka, s ktorými sa postaráte o krásny a zdravý vzhľad vášho psa, mačky či koňa .