Domáca kancelária s mačkou

Mačky Mačiatka

Pandémia COVID-19 viedla k tomu, že mnoho kancelárskych pracovníkov prešlo na prácu z domu. Domáci miláčikovia boli určite nadšení, keď videli, ako ich majitelia trávia toľko času doma, no pre majiteľov mačiek práca z domu znamenala nové výzvy. Každodenné úlohy teraz prerušujú mačky, ktoré sa pokúšajú ľahnúť si na klávesnicu alebo mňaukajú počas hovoru zoom, pretože zrazu dostali chuť sa hrať. Pre majiteľov mačiek vedie domáca kancelária s mačkou k úplne novej rutine.

Čo robiť, keď vás mačka rozptyľuje? 

 Vaša mačka sa pravdepodobne bude snažiť čo najlepšie využiť vašu prítomnosť doma. Vaša mačka sa bude snažiť upútať vašu pozornosť bez ohľadu na to, či máte prestávku alebo uprostred dôležitého hovoru. Ak chcete svojmu dňu pridať nejakú štruktúru, skúste svoju mačku pri práci ignorovať. Nehladkaj mačku, neodpovedaj na mňaukanie. Ak sa rozhodnete dať si pauzu, môžete potom mačku hladkať alebo sa dokonca nejaký čas hrať. Ale akonáhle sa vrátite k svojmu stolu, sústreďte sa na svoju prácu. To by vám malo uľahčiť obdobie prispôsobenia, keď budete môcť pracovať z kancelárie.br>

Mačka na stole? 

Ak necháte svoju mačku sedieť na nábytku, môžete si byť istí, že bude skákať po vašom stole, keď budete pracovať. Prítomnosť mačky na vašom pracovnom stole môžete urobiť dvoma spôsobmi – buď to svojej mačke obmedzíte, alebo môžete dať svojmu miláčikovi priestor na vrchu stola, kde môže oddychovať alebo spať, keď pracujete. . Umiestnením pohodlnej prikrývky alebo pelechu do rohu pracovného stola môžete svojej mačke poskytnúť miesto, kde bude blízko vás, keď ste v práci. Týmto spôsobom, ak sa vaša mačka niekedy pokúsi položiť na vašu klávesnicu alebo notebook, môžete ju umiestniť na určené miesto. Vždy svoju mačku za používanie deky alebo pelechu chváľte – časom sa z toho stane zvyk a váš miláčik vás už nebude pri práci rušiť.

Odporúčané pre zábavu doma:

Husse Exclusive Urinary | Vyvážené granule formulované na podporu močového systému u dospelých mačiek

Exclusive Urinary sú kompletné superprémiové granule pre dospelé mačky s problémom močového ústrojenstva. Špeciálne zloženie krmiva znižuje pH moču. Vďaka nízkemu obsahu horčíka, vápnika, fosforu a pridaným brusinkám pomáha krmivo udržiavať moč mačiek zdravú.
ph_low
Nízke pH
mg_low
Nízky obsah horčíku
Bielkoviny: 26.0%
Obsah tuku: 20.0%
Skontrolovať to

Husse Exclusive Lyster Care | Granule pre aktívne mačky s citlivou kožou

Exclusive Lyster Care je receptúra s vysokým obsahom energie pre mačky s citlivou kožou a vyššími energetickými potrebami. Najkvalitnejšie ingrediencie pre Vašu mačku.
healthy_shiny_coat
Zdravá a lesklá srsť
energy_plus
Vyššia potreba energie
Bielkoviny: 32.0%
Obsah tuku: 21.0%
Skontrolovať to

Čas hrať 

Keď pracujete z domu, nemôžete zabudnúť na čas na hranie. Hranie sa s mačkou vytvára skvelú príležitosť pre vášho domáceho maznáčika, aby spotreboval energiu, ktorú nahromadil počas dňa. Keď sa mačka po hraní unaví, je oveľa menej pravdepodobné, že vás bude rušiť počas vašej pracovnej doby. Svoju zbierku môžete stále dopĺňať o nové hračky, najlepšie také, do ktorých schováte maškrty pre vášho miláčika. Zvyčajne udrží vašu mačku záujem dlhšie ako bežná hračka. Ak si počas práce potrebujete oddýchnuť, vždy môžete tento čas stráviť hraním sa s vašou mačkou. Majte poruke hračku a keď si budete chcieť dať prestávku, jednoducho ju chyťte a strávte nejaký čas so svojím miláčikom. Vaša mačka ocení pozornosť a vy si počas pracovného dňa oddýchnete.

Ďalšie zábavné produkty bezpečné pre vnútorné použitie:

Husse Exclusive Lyster Care 2 kg | Granule pre aktívne mačky s citlivou kožou

S omega mastnými kyselinami na podporu výživnej pokožky & lesklej srsti

15,50 €

17,00 €

Husse Exclusive Digest 2 kg | Bezlepkové granule pre dospelé mačky s citlivým trávením

Vysoký obsah bielkovín & ľahko stráviteľné sacharidy

18,00 €

Tip

Husse Exclusive Sterilised 2 kg | Kompletné a vyvážené granule pre dospelé sterilizované mačky

S nižším obsahom tuku na pomoc pri obmedzení nadmerného prírastku hmotnosti

16,50 €

Husse šťastné domáce zvieratká!

 

Lola

Lola má teraz 4 a pol roka a sme veľmi radi, že sme objavili Husse, keď bola ešte mladé šteňa. Po vyskúšaní niekoľkých iných prémiových značiek trpela na problémy so žalúdkom, ale keď prešla na Husse, všetky príznaky zmizli.

Marely

Marely je Austrálsky ovčiak, ktorý mal od malička problémy s trávením, zle reagoval hlavne na kuracie mäso. Na odporúčanie veterinára sme skúsili Husse, najprv sme ich kontaktovali, výborný prístup už od začiatku - poradili, navrhli a dokonca nám dali zľavu ako štartovací balíček :-) a samozrejme priviezli až domov každú zásielku. Odvtedy sme už len u nich, Marley má teraz 3 roky a má skvelé trávenie, za čo som veľmi rád.  Ďakujem Husse!

Oceňuje nás

Pridajte sa k našej svorke!

Pracujte toľko hodín, koľko chcete, zarábajte si požadovaný príjem, pracujte vo svojej vlastnej oblasti.

Pracujte s nami

Husse - švédske krmivo pre psov, mačky a kone

Husse je švédsky výrobca krmiva pre psov, mačky a kone s viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu. Hlavným cieľom Husse je podporovať zdravý životný štýl zvierat. Všetky krmivá, maškrty a doplnky Husse sú vyrobené len z tých najkvalitnejších, starostlivo vybraných surovín. Všetky produkty sú vyrábané podľa tradičných škandinávskych receptúr a výrobné linky sú pod neustálou veterinárnou kontrolou. Okrem kvality produktov Husse to znamená aj kvalitu služieb. Distribútori Husse sú dôkladne vyškolení vo výžive zvierat a radi vám pomôžu s výberom správnej stravy pre vášho psa, mačku alebo koňa. Produkty Husse nie sú dostupné v klasickej predajnej sieti – dodávame ich priamo z výroby k zákazníkovi, takže môžeme ponúknuť produkty najvyššej kvality za konkurenčné ceny. Jedlo Husse je možné vždy objednať s doručením od domu k domu.

Všetko potrebné pre vášho miláčika na jednom mieste

V ponuke Husse nájdete všetko, čo môže váš miláčik potrebovať. Naše suché krmivo pre psov a mačky je skvelým základom ich stravy - suché krmivo je správne vyvážené krmivo prispôsobené potrebám psov a mačiek rôznych veľkostí a v rôznych fázach života, teda šteniatka a mačiatka, dospelých a seniorov psov a mačiek . Máte psa alebo mačku so špeciálnymi výživovými potrebami? Postarali sme sa o špeciálne potreby zvierat s citlivým tráviacim systémom a potravinovými alergiami, po sterilizácii či kastrácii a domácich miláčikov so sklonom k nadváhe. Hľadáte hračky pre psov a mačky? Hračky Husse sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú odolné a poskytnú vášmu miláčikovi hodiny zábavy. Zdravú a prirodzenú stravu vášho psa, mačky či koňa môžete spestriť chutnými pochúťkami. Pamlsky pre psov, mačky a kone sú chutným doplnkom ich jedálnička a skvelou odmenou pri tréningu a tréningu. Potrebujete produkty na starostlivosť o vášho domáceho maznáčika? Zaobstarajte si šampóny, ošetrujúcu kozmetiku, oleje a mlieka, s ktorými sa postaráte o krásny a zdravý vzhľad vášho psa, mačky či koňa .