Potreby pre psov – čo by ste mali mať?

Šteniatko

Keď sa už rozhodnete pre kúpu alebo adopciu psa, musíte si pripraviť všetky psie potreby, ktoré bude váš miláčik každodenne využívať. Aké veci by sa mali považovať za nevyhnutné veci pre psov? 

Misky na jedlo

Začnime od základov - váš pes potrebuje misky na jedlo. Aké sú výpovedné znaky kvalitnej misky na jedlo? Mal by byť vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré uľahčujú čistenie, teda z kovu alebo keramiky. Dobrá miska na jedlo by mala byť vhodná pre veľkosť vášho psa - nie príliš malá a nie príliš veľká. Jedáva váš pes jedlo príliš rýchlo a máva nadúvanie? Zaobstarajte svojmu šteňaťu misku na pomalé kŕmenie. 

Jedlo

Povedzme si úprimne, ani tie najkrajšie misky s jedlom nie sú ničím bez chutného jedla vo vnútri. Zdravé a kompletné krmivo pre vášho psa je nevyhnutné pre udržanie vášho domáceho maznáčika v dobrej kondícii. Vždy si vyberte krmivo, ktoré vyhovuje individuálnym potrebám vášho psa – vyberte si krmivo, ktoré je vyrobené špeciálne pre konkrétnu veľkosť psa, nutričné potreby alebo chuťové preferencie. 

Obojok a vodítko

Pri každodenných prechádzkach potrebujete obojok a vodítko, ktoré vydrží. Ak sa nechcete každú sezónu podriaďovať kupovaniu nového obojku a vodítka, vyberte si kvalitné výrobky z kvalitných materiálov - kožený obojok a vodítko sú vždy skvelou voľbou. Od samého začiatku naučte svojho psa, že vodítko nie je hračka - nenechajte ho žuť alebo ťahať. 

Odporúčaná štartovacia súprava pre vaše šteňa:

Husse Opus Farm | Bezlepkové granule pre psov s citlivým trávením a alergiami

Opus Farm obsahuje kuracie mäso a zemiaky a je vhodné aj pre psy s citlivým trávením, kožnými problémami a alergiami. Obsahuje suroviny najvyššej kvality. Bez farbív, konzervantov, lepkov a obilnín.
grain_free
Bez obilnín
mono_protein
Jediný zdroj živočíšnych bielkovin
Veľkosť plemena:
Bielkoviny: 38.0% (84% živočíšne bielkoviny z celkového obsahu bielkovín)
Obsah tuku: 20.0%
Skontrolovať to

Husse Opus Lynx | Bezlepkové granule pre dospelé mačky

Opus Lynx je bezobilninový recept inšpirovaný stravou divých rysov, bohatý na bielkoviny a tuky, s nízkym obsahom sacharidov. Granule obsahujú kuracie mäso, zemiaky a hrášok a sú vhodné aj pre mačky s citlivým tráviacim systémom.
grain_free
Bez obilnín
gluten_free
Bez lepku
Bielkoviny: 40.0% (90% živočíšne bielkoviny z celkového obsahu bielkovín)
Obsah tuku: 20.0%
Skontrolovať to

Posteľ pre domáce zvieratá

Pes musí mať posteľ. Aj keď máte v pláne pustiť svojho psa na nábytok okolo domu, dajte svojmu miláčikovi poriadny pelech. Pelech nie je len miestom, kde môže váš pes sám spať, ale slúži aj ako bezpečné miesto, kde si vaše šteniatko môže schovať hračky, hrať sa, keď sa mu zachce, alebo len tak leňošiť. 

Hračky

Nedovoľte, aby sa váš pes nudil. Čas na hranie so šteniatkom je čas, kedy môžete posilniť svoje puto a pracovať na fyzickej aktivite vášho psa. Hračky pre psov dávajú vášmu šteňaťu príležitosť aktívne tráviť čas samo a môžu byť skvelou motiváciou k pohybu vášho staršieho alebo lenivejšieho psa. Pamätajte, že hračka musí byť vhodná pre vášho psa – príliš malá hračka môže predstavovať nebezpečenstvo udusenia, zatiaľ čo veľké a ťažké hračky môžu spôsobiť bolesť, ak sa dávajú menším šteniatkam so slabšími čeľusťami. 

Ďalšie produkty pre šteniatka:

Tip

Husse Sensitive Digest 2 kg | Hypoalergénne superprémiové granule pre psy s citlivým trávením

S ľahko stráviteľnými bielkovinami a sacharidmi pre podporu správneho trávenia

16,00 €

74,00 €

Husse Exclusive Digest 2 kg | Bezlepkové granule pre dospelé mačky s citlivým trávením

Vysoký obsah bielkovín & ľahko stráviteľné sacharidy

18,00 €

Tip

Husse Sensitive Valp Digest 7 kg | Hypoalergénne granule pre šteňatá s citlivým trávením

S dôležitými vitamínmi, minerálmi a antioxidantmi pre zdravý imunitný systém

44,00 €

Husse šťastné domáce zvieratká!

 

Lola

Lola má teraz 4 a pol roka a sme veľmi radi, že sme objavili Husse, keď bola ešte mladé šteňa. Po vyskúšaní niekoľkých iných prémiových značiek trpela na problémy so žalúdkom, ale keď prešla na Husse, všetky príznaky zmizli.

Marely

Marely je Austrálsky ovčiak, ktorý mal od malička problémy s trávením, zle reagoval hlavne na kuracie mäso. Na odporúčanie veterinára sme skúsili Husse, najprv sme ich kontaktovali, výborný prístup už od začiatku - poradili, navrhli a dokonca nám dali zľavu ako štartovací balíček :-) a samozrejme priviezli až domov každú zásielku. Odvtedy sme už len u nich, Marley má teraz 3 roky a má skvelé trávenie, za čo som veľmi rád.  Ďakujem Husse!

Oceňuje nás

Pridajte sa k našej svorke!

Pracujte toľko hodín, koľko chcete, zarábajte si požadovaný príjem, pracujte vo svojej vlastnej oblasti.

Pracujte s nami

Husse - švédske krmivo pre psov, mačky a kone

Husse je švédsky výrobca krmiva pre psov, mačky a kone s viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu. Hlavným cieľom Husse je podporovať zdravý životný štýl zvierat. Všetky krmivá, maškrty a doplnky Husse sú vyrobené len z tých najkvalitnejších, starostlivo vybraných surovín. Všetky produkty sú vyrábané podľa tradičných škandinávskych receptúr a výrobné linky sú pod neustálou veterinárnou kontrolou. Okrem kvality produktov Husse to znamená aj kvalitu služieb. Distribútori Husse sú dôkladne vyškolení vo výžive zvierat a radi vám pomôžu s výberom správnej stravy pre vášho psa, mačku alebo koňa. Produkty Husse nie sú dostupné v klasickej predajnej sieti – dodávame ich priamo z výroby k zákazníkovi, takže môžeme ponúknuť produkty najvyššej kvality za konkurenčné ceny. Jedlo Husse je možné vždy objednať s doručením od domu k domu.

Všetko potrebné pre vášho miláčika na jednom mieste

V ponuke Husse nájdete všetko, čo môže váš miláčik potrebovať. Naše suché krmivo pre psov a mačky je skvelým základom ich stravy - suché krmivo je správne vyvážené krmivo prispôsobené potrebám psov a mačiek rôznych veľkostí a v rôznych fázach života, teda šteniatka a mačiatka, dospelých a seniorov psov a mačiek . Máte psa alebo mačku so špeciálnymi výživovými potrebami? Postarali sme sa o špeciálne potreby zvierat s citlivým tráviacim systémom a potravinovými alergiami, po sterilizácii či kastrácii a domácich miláčikov so sklonom k nadváhe. Hľadáte hračky pre psov a mačky? Hračky Husse sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú odolné a poskytnú vášmu miláčikovi hodiny zábavy. Zdravú a prirodzenú stravu vášho psa, mačky či koňa môžete spestriť chutnými pochúťkami. Pamlsky pre psov, mačky a kone sú chutným doplnkom ich jedálnička a skvelou odmenou pri tréningu a tréningu. Potrebujete produkty na starostlivosť o vášho domáceho maznáčika? Zaobstarajte si šampóny, ošetrujúcu kozmetiku, oleje a mlieka, s ktorými sa postaráte o krásny a zdravý vzhľad vášho psa, mačky či koňa .