Mačiatko doma - Dobrý začiatok s Husse

Všetko, čo potrebujete vedieť ako začínajúci majiteľ mačky. Naučte sa základy výživy, zdravia a výcviku vášho mačiatka.

Urobili ste dôležité rozhodnutie a vybrali ste si chlpatého priateľa. Teraz sa musíte pripraviť na najdôležitejšiu fázu vývoja vašej mačky. V prvom roku mačiatka zažívajú rýchly rast, fyzický aj duševný. Množstvo času, ktoré sa rozhodnete venovať výcviku a starostlivosti o mačiatko, sa v nasledujúcich rokoch odrazí na jeho fyzickom tvare a správaní.

Odporúčané pre mačiatka:

Husse Exclusive Kattunge | Vyvážené granule pre mačiatka

Exclusive Kattunge je odporúčané pre mačiatka od odstavenia do 12 mesiacov s vysokým obsahom živočíšnych bielkovín a tukov na podporu zdravého rastu. Je tiež vhodné pre tehotné a dojčiace mačky.
growth_plus
Podpora rastu
energy_plus
Vyššia potreba energie
Bielkoviny: 34%
Obsah tuku: 21%
Skontrolovať to

Husse Tuna Recipe | Snack a predjedlo v kapsičke pre mačky

Krémová pochúťka z tuniakovej peny obohatená o katsuobushi (sušeného bonita) pre bohatú umami chuť, ktorú mačky milujú.
water_intake
Príjem tekutín
grain_free
Bez obilnín
Bielkoviny: 8.48%
Obsah tuku: 1.38%
Skontrolovať to

Prvýkrát v novom dome

Keď si naplánujete, kedy si mačiatko prinesiete domov, uistite sa, že máte všetko pripravené. Úplne prvé chvíle v novom prostredí sú pre mačiatko zvyčajne stresujúce, takže sa uistite, že vaša mačka môže mať chvíľu na preskúmanie podľa vlastných predstáv. Pre začiatok ho môžete umiestniť do jednej špecifickej miestnosti – menšie priestory sú oveľa menej zastrašujúce a rýchlejšie sa dostane do pohodlia. Varujte svoju rodinu, najmä deti - mačiatka sú veľmi jemné a plaché stvorenia..
Zistite viac o:

Výživa mačiatok

Mačiatka prechádzajú fázou rýchleho rastu medzi 2. a 6. mesiacom svojho života. Prvý rok pre mnohé plemená mačiek je časom veľkých fyzických zmien. Dobre vyvážená strava je základom pre správny rast mačiatok po odstavení. Energetická náročnosť mačiatok je oveľa vyššia ako u dospelých mačiek, ale denná dávka krmiva by mala byť rozdelená do častejších, ale menších dávok. Ak kŕmite mačiatko mokrým krmivom, nenechávajte misku s krmivom dlhšie ako 30 minút. Mokré krmivo pre mačiatka sa pri izbovej teplote pomerne rýchlo kazí, takže ak mačka nechce jesť, vložte misku do chladničky a po niekoľkých minútach ju znova postavte. Vaše mačiatko bude nakoniec hladné a s radosťou bude jesť svoje jedlo.
Zistite viac o:

Vývoj mačiatok

Počas prvého roku života mačiatka prechádzajú fázou rýchleho fyzického a duševného rastu. Vhodným výcvikom je zmena pre utuženie puta s domácim miláčikom, ako aj investícia do emocionálne stabilnej dospelej mačky. Už od najútlejšieho dňa je potrebné mačiatko učiť správnemu správaniu doma a k ostatným zvieratám či členom rodiny.
Zistite viac o:

Zdravie a každodenná starostlivosť

Mačiatka prechádzajú fázou rýchleho rastu medzi 2. a 6. mesiacom svojho života. Prvý rok pre mnohé plemená mačiek je časom veľkých fyzických zmien. Dobre vyvážená strava je základom pre správny rast mačiatok po odstavení. Energetická náročnosť mačiatok je oveľa vyššia ako u dospelých mačiek, ale denná dávka krmiva by mala byť rozdelená do častejších, ale menších dávok. Ak kŕmite mačiatko mokrým krmivom, nenechávajte misku s krmivom dlhšie ako 30 minút. Mokré krmivo pre mačiatka má tendenciu sa pri izbovej teplote pomerne rýchlo kaziť, takže ak vaša mačka nechce jesť, vložte misku do chladničky a po niekoľkých minútach ju znova postavte. Vaše mačiatko bude nakoniec hladné a s radosťou bude jesť svoje jedlo.
Zistite viac o:

Ďalšie produkty pre mačiatka:

2,90 €

Husse Pälsvårdsspray 200 ml | Sprej na upravovanie srsti pre psov a mačky

Bez zamotania srsti s touto jemnou receptúrou

13,00 €

Husse šťastné domáce zvieratká!

 

Lola

Lola má teraz 4 a pol roka a sme veľmi radi, že sme objavili Husse, keď bola ešte mladé šteňa. Po vyskúšaní niekoľkých iných prémiových značiek trpela na problémy so žalúdkom, ale keď prešla na Husse, všetky príznaky zmizli.

Marely

Marely je Austrálsky ovčiak, ktorý mal od malička problémy s trávením, zle reagoval hlavne na kuracie mäso. Na odporúčanie veterinára sme skúsili Husse, najprv sme ich kontaktovali, výborný prístup už od začiatku - poradili, navrhli a dokonca nám dali zľavu ako štartovací balíček :-) a samozrejme priviezli až domov každú zásielku. Odvtedy sme už len u nich, Marley má teraz 3 roky a má skvelé trávenie, za čo som veľmi rád.  Ďakujem Husse!

Oceňuje nás

Pridajte sa k našej svorke!

Pracujte toľko hodín, koľko chcete, zarábajte si požadovaný príjem, pracujte vo svojej vlastnej oblasti.

Pracujte s nami

Husse - švédske krmivo pre psov, mačky a kone

Husse je švédsky výrobca krmiva pre psov, mačky a kone s viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu. Hlavným cieľom Husse je podporovať zdravý životný štýl zvierat. Všetky krmivá, maškrty a doplnky Husse sú vyrobené len z tých najkvalitnejších, starostlivo vybraných surovín. Všetky produkty sú vyrábané podľa tradičných škandinávskych receptúr a výrobné linky sú pod neustálou veterinárnou kontrolou. Okrem kvality produktov Husse to znamená aj kvalitu služieb. Distribútori Husse sú dôkladne vyškolení vo výžive zvierat a radi vám pomôžu s výberom správnej stravy pre vášho psa, mačku alebo koňa. Produkty Husse nie sú dostupné v klasickej predajnej sieti – dodávame ich priamo z výroby k zákazníkovi, takže môžeme ponúknuť produkty najvyššej kvality za konkurenčné ceny. Jedlo Husse je možné vždy objednať s doručením od domu k domu.

Všetko potrebné pre vášho miláčika na jednom mieste

V ponuke Husse nájdete všetko, čo môže váš miláčik potrebovať. Naše suché krmivo pre psov a mačky je skvelým základom ich stravy - suché krmivo je správne vyvážené krmivo prispôsobené potrebám psov a mačiek rôznych veľkostí a v rôznych fázach života, teda šteniatka a mačiatka, dospelých a seniorov psov a mačiek . Máte psa alebo mačku so špeciálnymi výživovými potrebami? Postarali sme sa o špeciálne potreby zvierat s citlivým tráviacim systémom a potravinovými alergiami, po sterilizácii či kastrácii a domácich miláčikov so sklonom k nadváhe. Hľadáte hračky pre psov a mačky? Hračky Husse sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú odolné a poskytnú vášmu miláčikovi hodiny zábavy. Zdravú a prirodzenú stravu vášho psa, mačky či koňa môžete spestriť chutnými pochúťkami. Pamlsky pre psov, mačky a kone sú chutným doplnkom ich jedálnička a skvelou odmenou pri tréningu a tréningu. Potrebujete produkty na starostlivosť o vášho domáceho maznáčika? Zaobstarajte si šampóny, ošetrujúcu kozmetiku, oleje a mlieka, s ktorými sa postaráte o krásny a zdravý vzhľad vášho psa, mačky či koňa .