Bezpečné prostredie pre šteňa

ŠteniatkoDomáce prostredie

Šteniatka sú dosť zvedavé stvorenia a akonáhle sa bude vaše šteniatko cítiť v novom priestore pohodlne, môžete si byť istí, že prejaví záujem o všetko a čokoľvek. Psy skúmajú svoje okolie pomocou čuchu a chuti. Akonáhle sa rozhodnete priviesť šteňa k vám domov, musíte sa uistiť, že váš dom je pre šteňa bezpečným prostredím.

Vytvorte bezpečný priestor

Šteniatka sú nielen zvedavé, ale aj veľmi malé. Ešte predtým, ako si šteňa prinesiete domov, nezabudnite skontrolovať každý kút a štrbinu, ktoré sa váš mak môže pokúsiť preskúmať. Aby ste predišli neustálej kontrole za alebo pod nábytkom a zariadením, zablokujte prístup do akýchkoľvek malých priestorov, nechcete, aby sa v nich váš pes zasekol. Venujte pozornosť viditeľným káblom okolo domu. Vaše šteňa sa môže pokúsiť žuť káble alebo sa do nich zamotať, keď bude behať po byte, takže sa snažte držať ich ďalej od vášho šteňaťa. Máte nejaké rastliny, dekorácie alebo kusy nábytku, ktoré by vaše šteniatko mohlo ľahko prevrhnúť? Zablokujte k nim prístup alebo zabráňte ich prevrhnutiu.

Hračky a zaujímavosti

Pre šteňa sa všetko môže stať hračkou. Topánky, drobné predmety každodennej potreby, dekorácie okolo domu. Skryte ich, aby k nim vaše šteniatko nemalo prístup, a namiesto toho mu ponúknite zábavnú hračku. Ak niekedy uvidíte, že sa vaše šteňa zaujíma o vaše topánky alebo diaľkové ovládanie televízora, rozptýľte ho a dajte mu radšej hračku. Pamätajte, že nikdy nedávajte šteňaťu svoje staré veci na hranie. Šteniatka nedokážu rozoznať rozdiel medzi starými a novými topánkami, takže riskujete, že si vaše šteňa zvykne hrať s akoukoľvek topánkou, ktorú nájde.

Rodinní príslušníci

Prvý deň v novom domove môže byť pre vaše šteniatko stresujúcim zážitkom. Počas prvých dní musíte šteniatku vytvoriť bezpečný a pohodlný priestor. Aj keď je nové šteniatko doma vždy vzrušujúcou udalosťou, najmä pre deti, musíte myslieť na pohodu vášho šteniatka. Šteniatko potrebuje čas, aby si zvyklo na nový život. Vysvetlite všetkým doma, že prvé dni sú časom, kedy vaše šteniatko potrebuje priestor a najlepšie je nechať ho vtedy samé.

Odporúčané pre šteniatka (Šteniatka milujú):

Husse Valp Mini | Granule pre šteniatka malých plemien

Granule pre šteniatka od 4 týždňov a gravídne a dojčiace fenky malých plemien. Obsahuje vysoký podiel živočíšnych bielkovín, vlákniny, vitamínov, minerálov a antioxidantov - tokoferolov. Neobsahuje mlieko, cukor, sóju, umelé farbivá ani konzervačné látky. Krmivo je konzervované vitamínom C.
flora_stimuli
Podpora črevnej mikroflóry
energy_plus
Vyššia potreba energie
Veľkosť plemena: Malé plemená psov
Bielkoviny: 32.0% (84% živočíšne bielkoviny z celkového obsahu bielkovín)
Obsah tuku: 20.5%
Skontrolovať to

Husse Sensitive Valp Digest | Hypoalergénne granule pre šteňatá s citlivým trávením

Valp Digest je založený na jahňacine ako hlavnom zdroji bielkovín a je bezlepkovou receptúrou pre šteňatá s citlivým trávením a/alebo intoleranciou na lepok. Obsahuje klinoptilolit, minerál, ktorý podporuje konzistenciu stolice a prispieva k optimálnemu tráveniu.
flora_stimuli
Podpora črevnej mikroflóry
gluten_free
Bez lepku
Veľkosť plemena: Pre všetky veľkosti psov
Bielkoviny: 26.0% (75% živočíšne bielkoviny z celkového obsahu bielkovín)
Obsah tuku: 15.0%
Skontrolovať to

Ostatné domáce zvieratá

Ak už u vás žijú iné domáce zvieratá, nezabúdajte na ich pohodlie. Šteniatka sú mimoriadne zvedavé a majú veľa energie, čo môže byť pre staršie, pokojnejšie domáce zvieratá ohromujúce. Vždy dajte svojim miláčikom čas, aby sa postupne spoznali a vždy sledujte ich správanie počas týchto stretnutí. Buďte trpezliví a chápaví - staršie domáce zvieratá môžu potrebovať trochu viac času, aby prijali zmenu a nového priateľa. Vytvorte pre každého domáceho maznáčika bezpečný priestor, kde môže byť sám, ak si to želá. 

Stále môže byť užitočné:

2,90 €

Husse šťastné domáce zvieratká!

 

Lola

Lola má teraz 4 a pol roka a sme veľmi radi, že sme objavili Husse, keď bola ešte mladé šteňa. Po vyskúšaní niekoľkých iných prémiových značiek trpela na problémy so žalúdkom, ale keď prešla na Husse, všetky príznaky zmizli.

Marely

Marely je Austrálsky ovčiak, ktorý mal od malička problémy s trávením, zle reagoval hlavne na kuracie mäso. Na odporúčanie veterinára sme skúsili Husse, najprv sme ich kontaktovali, výborný prístup už od začiatku - poradili, navrhli a dokonca nám dali zľavu ako štartovací balíček :-) a samozrejme priviezli až domov každú zásielku. Odvtedy sme už len u nich, Marley má teraz 3 roky a má skvelé trávenie, za čo som veľmi rád.  Ďakujem Husse!

Oceňuje nás

Pridajte sa k našej svorke!

Pracujte toľko hodín, koľko chcete, zarábajte si požadovaný príjem, pracujte vo svojej vlastnej oblasti.

Pracujte s nami

Husse - švédske krmivo pre psov, mačky a kone

Husse je švédsky výrobca krmiva pre psov, mačky a kone s viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu. Hlavným cieľom Husse je podporovať zdravý životný štýl zvierat. Všetky krmivá, maškrty a doplnky Husse sú vyrobené len z tých najkvalitnejších, starostlivo vybraných surovín. Všetky produkty sú vyrábané podľa tradičných škandinávskych receptúr a výrobné linky sú pod neustálou veterinárnou kontrolou. Okrem kvality produktov Husse to znamená aj kvalitu služieb. Distribútori Husse sú dôkladne vyškolení vo výžive zvierat a radi vám pomôžu s výberom správnej stravy pre vášho psa, mačku alebo koňa. Produkty Husse nie sú dostupné v klasickej predajnej sieti – dodávame ich priamo z výroby k zákazníkovi, takže môžeme ponúknuť produkty najvyššej kvality za konkurenčné ceny. Jedlo Husse je možné vždy objednať s doručením od domu k domu.

Všetko potrebné pre vášho miláčika na jednom mieste

V ponuke Husse nájdete všetko, čo môže váš miláčik potrebovať. Naše suché krmivo pre psov a mačky je skvelým základom ich stravy - suché krmivo je správne vyvážené krmivo prispôsobené potrebám psov a mačiek rôznych veľkostí a v rôznych fázach života, teda šteniatka a mačiatka, dospelých a seniorov psov a mačiek . Máte psa alebo mačku so špeciálnymi výživovými potrebami? Postarali sme sa o špeciálne potreby zvierat s citlivým tráviacim systémom a potravinovými alergiami, po sterilizácii či kastrácii a domácich miláčikov so sklonom k nadváhe. Hľadáte hračky pre psov a mačky? Hračky Husse sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú odolné a poskytnú vášmu miláčikovi hodiny zábavy. Zdravú a prirodzenú stravu vášho psa, mačky či koňa môžete spestriť chutnými pochúťkami. Pamlsky pre psov, mačky a kone sú chutným doplnkom ich jedálnička a skvelou odmenou pri tréningu a tréningu. Potrebujete produkty na starostlivosť o vášho domáceho maznáčika? Zaobstarajte si šampóny, ošetrujúcu kozmetiku, oleje a mlieka, s ktorými sa postaráte o krásny a zdravý vzhľad vášho psa, mačky či koňa .