Nie ste si istí, čo potrebujete?

Nájdite perfektné jedlo pre vášho domáceho maznáčika alebo si nechajte poradiť od miestneho dodávateľa.

Starostlivosť o psa

Blchy a kliešte sú zdrojom obťažovania a potenciálneho ohrozenia zdravia pre všetkých psov a mačky, ako aj ich majiteľov, najmä počas teplejších mesiacov. Mäkká srsť vášho domáceho maznáčika je ideálnym prostredím pre tieto aktuálne parazity. Ohrozené sú najmä šteniatka a mačiatka.

Ako sa domáce zvieratá dostanú k blchám a kliešťom?

Domáce zvieratá môžu ľahko zachytiť blchy, keď sú vonku, takže psy a mačky, ktoré trávia čas vonku, sú vystavené rovnakému riziku. Keďže však psy chodia von častejšie ako mačky, je u nich od jari do jesene vyššie riziko prichytenia kliešťov pri prechádzke v lese alebo vo vysokej tráve. Vonkajšie mačky môžu zbierať kliešte rovnakým spôsobom.

Blchy a kliešte predstavujú hrozbu pre ľudí a môžu skákať zo srsti alebo podstielky vášho domáceho maznáčika na vašu kožu.

Blchy sú najčastejšou príčinou kožných ochorení u psov a mačiek. Medzi príznaky patrí intenzívne svrbenie, vypadávanie vlasov (najmä tesne pred chvostom), chrasty a červená, podráždená pokožka, čo môže viesť k infekciám kože. Blchy sa najčastejšie vyskytujú na bruchu psa, na spodnej časti chvosta a na hlave. Veľa škriabania a vypadávanie vlasov sú tiež znakmi toho, že na vašej mačke si môžu pochutnávať blchy. Skontrolujte najmä krk a okolie koreňa chvosta.

Kliešte sa najčastejšie prichytávajú v blízkosti hlavy, krku, uší alebo labiek. U mačiek sa zvyčajne nachádzajú okolo uší a očí. Ak nájdete na svojom miláčikovi kliešťa, snažte sa ho čo najskôr odstrániť.

 

Prevencia je kľúčová

Aby sme vám pomohli udržať vášho domáceho maznáčika a vašu rodinu v bezpečí, vytvorili sme rad lokálnych repelentných produktov. Vyrobené z esenciálnych olejov sú prirodzenou alternatívou trvalej ochrany proti blchám a kliešťom pri pravidelnom používaní. Opýtajte sa svojho odborníka na výživu Husse, ktorý produkt je vhodný pre vášho domáceho maznáčika, a postupujte podľa pokynov. Nezabudnite postriekať biotop vášho domáceho maznáčika, aby ste predišli kontaminácii.

Pravidelne kontrolujte svojich domácich miláčikov, ak žijete v oblasti, kde sa vyskytujú kliešte, najmä ak trávi veľa času vonku. Tiež by ste mali pravidelne prať podstielku vášho domáceho maznáčika a vysávať, aby ste znížili počet bĺch vo vašej domácnosti.

Švédska kvalita pre vašich miláčikov

1987
Od roku 1987 Husse ponúka bezplatné doručenie kvalitných produktov pre psov a mačky do celej Európy.
50+
Produkty Husse sú dostupné vo viac ako 50 krajinách po celom svete.
1000+
Viac ako 1000 franšízantov poskytuje poradenstvo a dodáva produkty až k vašim dverám.

Husse šťastné domáce zvieratká!

 

Lola

Lola má teraz 4 a pol roka a sme veľmi radi, že sme objavili Husse, keď bola ešte mladé šteňa. Po vyskúšaní niekoľkých iných prémiových značiek trpela na problémy so žalúdkom, ale keď prešla na Husse, všetky príznaky zmizli.

Marely

Marely je Austrálsky ovčiak, ktorý mal od malička problémy s trávením, zle reagoval hlavne na kuracie mäso. Na odporúčanie veterinára sme skúsili Husse, najprv sme ich kontaktovali, výborný prístup už od začiatku - poradili, navrhli a dokonca nám dali zľavu ako štartovací balíček :-) a samozrejme priviezli až domov každú zásielku. Odvtedy sme už len u nich, Marley má teraz 3 roky a má skvelé trávenie, za čo som veľmi rád.  Ďakujem Husse!

Oceňuje nás

Pridajte sa k našej svorke!

Pracujte toľko hodín, koľko chcete, zarábajte si požadovaný príjem, pracujte vo svojej vlastnej oblasti.

Pracujte s nami

Husse - švédske krmivo pre psov, mačky a kone

Husse je švédsky výrobca krmiva pre psov, mačky a kone s viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu. Hlavným cieľom Husse je podporovať zdravý životný štýl zvierat. Všetky krmivá, maškrty a doplnky Husse sú vyrobené len z tých najkvalitnejších, starostlivo vybraných surovín. Všetky produkty sú vyrábané podľa tradičných škandinávskych receptúr a výrobné linky sú pod neustálou veterinárnou kontrolou. Okrem kvality produktov Husse to znamená aj kvalitu služieb. Distribútori Husse sú dôkladne vyškolení vo výžive zvierat a radi vám pomôžu s výberom správnej stravy pre vášho psa, mačku alebo koňa. Produkty Husse nie sú dostupné v klasickej predajnej sieti – dodávame ich priamo z výroby k zákazníkovi, takže môžeme ponúknuť produkty najvyššej kvality za konkurenčné ceny. Jedlo Husse je možné vždy objednať s doručením od domu k domu.

Všetko potrebné pre vášho miláčika na jednom mieste

V ponuke Husse nájdete všetko, čo môže váš miláčik potrebovať. Naše suché krmivo pre psov a mačky je skvelým základom ich stravy - suché krmivo je správne vyvážené krmivo prispôsobené potrebám psov a mačiek rôznych veľkostí a v rôznych fázach života, teda šteniatka a mačiatka, dospelých a seniorov psov a mačiek . Máte psa alebo mačku so špeciálnymi výživovými potrebami? Postarali sme sa o špeciálne potreby zvierat s citlivým tráviacim systémom a potravinovými alergiami, po sterilizácii či kastrácii a domácich miláčikov so sklonom k nadváhe. Hľadáte hračky pre psov a mačky? Hračky Husse sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú odolné a poskytnú vášmu miláčikovi hodiny zábavy. Zdravú a prirodzenú stravu vášho psa, mačky či koňa môžete spestriť chutnými pochúťkami. Pamlsky pre psov, mačky a kone sú chutným doplnkom ich jedálnička a skvelou odmenou pri tréningu a tréningu. Potrebujete produkty na starostlivosť o vášho domáceho maznáčika? Zaobstarajte si šampóny, ošetrujúcu kozmetiku, oleje a mlieka, s ktorými sa postaráte o krásny a zdravý vzhľad vášho psa, mačky či koňa .