Pripojte sa k Husse a vybudujte svoje podnikanie ešte dnes

Pripojte sa k tímu viac ako 1000 franšízantov predávajúcich produkty Husse vo viac ako 50 krajinách po celom svete. Vybudujte svoje podnikanie s európskym lídrom v oblasti donášky krmiva pre domáce zvieratá s viac ako 30-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti. Staňte sa súčasťou svetovo najrýchlejšie rastúcej franšízy krmiva pre domáce zvieratá!

Kontaktuj nás

Prečo by ste sa k nám mali pridať?


5

- násobný nárast predaja

v rozpätí 5 rokov


400 000

zákazníkov

po celom svete


30+

rokov

skúseností na trhu

Viac ako
200

spolupracovníkov

po celom svete

Staňte sa jedným z Husse partnerov

Franchisant Husse

investment amount 00 - 00k €

Otvorte svoju regionálnu franšízu Husse. Na pokrytie takejto investície budete potrebovať finančné zdroje – výška sa bude líšiť v závislosti od veľkosti oblasti činnosti. Franchisant Husse má výhradné práva na distribúciu produktov Husse vo svojej oblasti.

Dozvedieť sa viac

Husse Distribútor

investment of max. 0k €

Na otvorenie vlastného podnikania s Husse nepotrebujete veľké množstvo peňazí. Ako distribútor potrebujete len finančné zdroje na pokrytie potrieb pre nastavenie vašej distribúcie. Distribútor spolupracuje s franšízantom a získava zákazníkov v oblasti jeho činnosti. Pozíciu Husse Distribútor môžete prijať ako prácu na čiastočný úväzok.
Dozvedieť sa viac

Zoznámte sa s našimi franšízantmi a distribútormi

Giulia Rossi

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.

Giulia Rossi, distributor in Roma

Francisco Silva

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.


Francisco Silva, Franchisee in Lisbon

Ben Müller

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga.

Ben Müller, Franchisee in Berlin

Jedinečné hodnoty Husse:

Kontaktujte nás a pridajte sa k nášmu tímu!

If you are interested in our business model and you love animals, write to us or call us and join the team in YOUR COUNTRY.

HR Manager

Piotr Cieślik

+46 1 2345 6789

Mon-Fri 09:00 - 17:00

franchisee@husse.demo.com
Táto stránka je chránená reCAPTCHA a Zásadami ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Husse šťastné domáce zvieratká!

 

Lola

Lola má teraz 4 a pol roka a sme veľmi radi, že sme objavili Husse, keď bola ešte mladé šteňa. Po vyskúšaní niekoľkých iných prémiových značiek trpela na problémy so žalúdkom, ale keď prešla na Husse, všetky príznaky zmizli.

Marely

Marely je Austrálsky ovčiak, ktorý mal od malička problémy s trávením, zle reagoval hlavne na kuracie mäso. Na odporúčanie veterinára sme skúsili Husse, najprv sme ich kontaktovali, výborný prístup už od začiatku - poradili, navrhli a dokonca nám dali zľavu ako štartovací balíček :-) a samozrejme priviezli až domov každú zásielku. Odvtedy sme už len u nich, Marley má teraz 3 roky a má skvelé trávenie, za čo som veľmi rád.  Ďakujem Husse!

Oceňuje nás

Pridajte sa k našej svorke!

Pracujte toľko hodín, koľko chcete, zarábajte si požadovaný príjem, pracujte vo svojej vlastnej oblasti.

Pracujte s nami

Husse - švédske krmivo pre psov, mačky a kone

Husse je švédsky výrobca krmiva pre psov, mačky a kone s viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu. Hlavným cieľom Husse je podporovať zdravý životný štýl zvierat. Všetky krmivá, maškrty a doplnky Husse sú vyrobené len z tých najkvalitnejších, starostlivo vybraných surovín. Všetky produkty sú vyrábané podľa tradičných škandinávskych receptúr a výrobné linky sú pod neustálou veterinárnou kontrolou. Okrem kvality produktov Husse to znamená aj kvalitu služieb. Distribútori Husse sú dôkladne vyškolení vo výžive zvierat a radi vám pomôžu s výberom správnej stravy pre vášho psa, mačku alebo koňa. Produkty Husse nie sú dostupné v klasickej predajnej sieti – dodávame ich priamo z výroby k zákazníkovi, takže môžeme ponúknuť produkty najvyššej kvality za konkurenčné ceny. Jedlo Husse je možné vždy objednať s doručením od domu k domu.

Všetko potrebné pre vášho miláčika na jednom mieste

V ponuke Husse nájdete všetko, čo môže váš miláčik potrebovať. Naše suché krmivo pre psov a mačky je skvelým základom ich stravy - suché krmivo je správne vyvážené krmivo prispôsobené potrebám psov a mačiek rôznych veľkostí a v rôznych fázach života, teda šteniatka a mačiatka, dospelých a seniorov psov a mačiek . Máte psa alebo mačku so špeciálnymi výživovými potrebami? Postarali sme sa o špeciálne potreby zvierat s citlivým tráviacim systémom a potravinovými alergiami, po sterilizácii či kastrácii a domácich miláčikov so sklonom k nadváhe. Hľadáte hračky pre psov a mačky? Hračky Husse sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú odolné a poskytnú vášmu miláčikovi hodiny zábavy. Zdravú a prirodzenú stravu vášho psa, mačky či koňa môžete spestriť chutnými pochúťkami. Pamlsky pre psov, mačky a kone sú chutným doplnkom ich jedálnička a skvelou odmenou pri tréningu a tréningu. Potrebujete produkty na starostlivosť o vášho domáceho maznáčika? Zaobstarajte si šampóny, ošetrujúcu kozmetiku, oleje a mlieka, s ktorými sa postaráte o krásny a zdravý vzhľad vášho psa, mačky či koňa .