Pre chovateľov

Staňte sa súčasťou Klubu chovateľov Husse a získajte prístup k výhodným ponukám pre zásobovanie seba aj Vašich zákazníkov superprémiovým švédskym krmivom pre domácich miláčikov.

Pripojte sa k Klubu chovateľov Husse a užite si privilégiá, ako sú: 

  • najkvalitnejšie krmivo pre domácich miláčikov všetkých vekových kategórií,
  •  výhodné zľavy na produkty Husse,
  •  výbavičky pre mačiatka a šteniatka z Vašej chovateľskej stanice,
  •  doprava zadarmo na všetky Vaše objednávky.

Výhody klubu chovateľov:

Doručenie zadarmo

Prístup k produktom najvyššej kvality

Zľavy na celý sortiment Husse

Potenciálna provízia

Ako to funguje?

Náš Klub chovateľov Vám dáva možnosť získať pre vašich zákazníkov všetko podstatné, čo potrebujú, aby si priniesli domov so svojím novým domácim miláčikom. V Husse chceme zvieratám poskytnúť najlepší možný štart do ich života tým, že ponúkame superprémiové krmivo vyrobené zo starostlivo vybraných prírodných ingrediencií, aby vyhovovalo všetkým stravovacím potrebám. Vstup do klubu chovateľov Husse prináša zľavy v rámci celého nášho sortimentu viac ako 350 produktov. Členstvo v Klube chovateľov Vám dáva uvítacie balíčky pre mačiatka a šteniatka a potenciál provízií.

Zdravý štart s Husse

V Husse chceme propagovať zdravý životný štýl domácich miláčikov. Naši dietológovia a veterinári vyvinuli špeciálne krmivo pre šteňatá a mačiatka s použitím len tých najkvalitnejších surovín a správnej rovnováhy všetkých zložiek, aby bol zabezpečený zdravý rast a vývoj mačiatok a šteniatok. Poskytnite svojim klientom všetko, čo potrebujú, so štartovacími balíčkami Husse.

Zoznámte sa s členmi Klubu Husse 

Martina Ševčíková

Nedávno som objavila túto značku krmiva práve vtedy, keď sme potrebovali prejsť u nášho šteniatka na granule, po ktorých nebude mať tráviace problémy. Po dôkladnom zvážení som sa rozhodla kontaktovať miestnu distribútorku ohľadom vzoriek dvoch druhov granulí. Distribútorka bola veľmi ústretová, milá a ochotná pani. Poradila nám, čo a ako a ja som odchádzala spokojná s vreckom granulí Valp Plus a Valp Digest na vyskúšanie. Hneď doma som dala maličkú hrsť granulí ochutnať a veľmi mu chutili.

Petra Horváthová

Hľadala som vhodné granule pre nášho psa, ktorý má citlivé trávenie. Náhodou som natrafila na túto značku krmiva a rozhodol som sa kontaktovať miestnu distribútorku. Bola nesmierne ochotná a poradila mi, aké granule by mohli byť najvhodnejšie. Po krátkej konzultácii som si odniesla vzorky granulí Sensitive Plus a Digestive Care. Doma som ich dala nášmu psovi ochutnať a boli sme prekvapení, ako rýchlo ich zjedol a nemal žiadne tráviace problémy. Určite budeme tieto granule kupovať aj naďalej.

Kontaktujte nás a pripojte sa Klubu chovateľov Husse!

Pripojte sa k Klubu chovateľov Husse!
a získajte všetky výhody, ktoré členstvo prináša!

Kontaktujte svojho miestneho dodávateľa

alebo napíšte email na: chovatelia@husse.sk

Kontaktujte nás a pripojte sa Klubu chovateľov Husse!


Pripojte sa k Klubu chovateľov Husse získajte všetky výhody, ktoré členstvo prináša!

Husse šťastné domáce zvieratká!

 

Lola

Lola má teraz 4 a pol roka a sme veľmi radi, že sme objavili Husse, keď bola ešte mladé šteňa. Po vyskúšaní niekoľkých iných prémiových značiek trpela na problémy so žalúdkom, ale keď prešla na Husse, všetky príznaky zmizli.

Marely

Marely je Austrálsky ovčiak, ktorý mal od malička problémy s trávením, zle reagoval hlavne na kuracie mäso. Na odporúčanie veterinára sme skúsili Husse, najprv sme ich kontaktovali, výborný prístup už od začiatku - poradili, navrhli a dokonca nám dali zľavu ako štartovací balíček :-) a samozrejme priviezli až domov každú zásielku. Odvtedy sme už len u nich, Marley má teraz 3 roky a má skvelé trávenie, za čo som veľmi rád.  Ďakujem Husse!

Oceňuje nás

Pridajte sa k našej svorke!

Pracujte toľko hodín, koľko chcete, zarábajte si požadovaný príjem, pracujte vo svojej vlastnej oblasti.

Pracujte s nami

Husse - švédske krmivo pre psov, mačky a kone

Husse je švédsky výrobca krmiva pre psov, mačky a kone s viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu. Hlavným cieľom Husse je podporovať zdravý životný štýl zvierat. Všetky krmivá, maškrty a doplnky Husse sú vyrobené len z tých najkvalitnejších, starostlivo vybraných surovín. Všetky produkty sú vyrábané podľa tradičných škandinávskych receptúr a výrobné linky sú pod neustálou veterinárnou kontrolou. Okrem kvality produktov Husse to znamená aj kvalitu služieb. Distribútori Husse sú dôkladne vyškolení vo výžive zvierat a radi vám pomôžu s výberom správnej stravy pre vášho psa, mačku alebo koňa. Produkty Husse nie sú dostupné v klasickej predajnej sieti – dodávame ich priamo z výroby k zákazníkovi, takže môžeme ponúknuť produkty najvyššej kvality za konkurenčné ceny. Jedlo Husse je možné vždy objednať s doručením od domu k domu.

Všetko potrebné pre vášho miláčika na jednom mieste

V ponuke Husse nájdete všetko, čo môže váš miláčik potrebovať. Naše suché krmivo pre psov a mačky je skvelým základom ich stravy - suché krmivo je správne vyvážené krmivo prispôsobené potrebám psov a mačiek rôznych veľkostí a v rôznych fázach života, teda šteniatka a mačiatka, dospelých a seniorov psov a mačiek . Máte psa alebo mačku so špeciálnymi výživovými potrebami? Postarali sme sa o špeciálne potreby zvierat s citlivým tráviacim systémom a potravinovými alergiami, po sterilizácii či kastrácii a domácich miláčikov so sklonom k nadváhe. Hľadáte hračky pre psov a mačky? Hračky Husse sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú odolné a poskytnú vášmu miláčikovi hodiny zábavy. Zdravú a prirodzenú stravu vášho psa, mačky či koňa môžete spestriť chutnými pochúťkami. Pamlsky pre psov, mačky a kone sú chutným doplnkom ich jedálnička a skvelou odmenou pri tréningu a tréningu. Potrebujete produkty na starostlivosť o vášho domáceho maznáčika? Zaobstarajte si šampóny, ošetrujúcu kozmetiku, oleje a mlieka, s ktorými sa postaráte o krásny a zdravý vzhľad vášho psa, mačky či koňa .