Nie ste si istí, čo potrebujete?

Nájdite perfektné jedlo pre vášho domáceho maznáčika alebo si nechajte poradiť od miestneho dodávateľa.

Krmivo pre šampiónov

Naše rady krmív pre kone, inšpirované švédskym jazdeckým duom Tor Eliasson a jeho koňom Grand prix, sú vytvorené pre šampiónov s najkvalitnejšími ingredienciami.

Požiadavky na kŕmenie ovplyvňuje viacero faktorov ako: veľkosť, hmotnosť, vek, aktivita, plemeno, prostredie atď. Bežná kŕmna dávka pre kone pozostáva z: krmovín – nevyhnutné krmivo, v prípade potreby pridávame aj obilie /koncentrát a doplnky podľa špecifických zdravotných potrieb koňa. V Husse ponúkame dva rady doplnkových krmív – Grand Prix a Expert – kde nájdete receptúry, ktoré pomôžu udržať vášho koňa v špičkovom zdraví.

V rade Grand Prix nájdete nasledujúce vzorce:

Müsli bohaté na vlákninu a tuk bez celozrnných obilnín pre kone s citlivým tráviacim systémom. Toto krmivo má nízky obsah škrobu a cukru podporuje zdravé trávenie. Prídavok aktívnych kvasiniek stimuluje zdravú črevnú flóru, rovnako ako obsah prebiotík GOS, MOS a FOS, ktoré poskytujú priaznivé podmienky pre rozvoj prospešných baktérií v črevách.

Potom krmivo pre kone vyžadujúce extra dávku energie v strave, ako sú súťažné kone a poníky , krmivo s obsahom čierneho ovsa, jačmeňa a kukuričných vločiek, pšenice a špaldy, ktoré sú zdrojom vysoko stráviteľného škrobu a okamžite dodávajú rýchlo dostupné cukry. zvýšenie energie.

Vyvinuli sme tiež inovatívnu, rýchlo vsakujúcu, nutrične vyváženú kašu pre optimálnu hydratáciu a regeneráciu po intenzívnej práci. Tento produkt sa odporúča aj počas krutých zím, keď namočená kaša pomôže pridať vodu späť do stravy vášho koňa a navyše sa ukázalo, že pomáha zlepšiť celkový príjem vody v porovnaní s kŕmením suchým koncentrovaným krmivom.

V rade Expert ponúkame za studena lisované pelety, ktoré doplnia denný príjem sena, siláže alebo trávy. Tieto pelety obsahujú esenciálne aminokyseliny a vysoké hladiny vitamínov, ktoré zaisťujú optimálne zdravie vášho koňa.

Všetky naše receptúry krmív pre kone sú vyrobené bez: SÓJE – keďže sója používaná v krmive pre zvieratá ako zdroj bielkovín obsahuje hlavne GMO sóju. Chceme, aby naše krmivo pre kone neobsahovalo GMO, teda žiadnu sóju; FARBIVÁ – naše krmivo pre kone neobsahuje umelé farbivá; AROMA: naše krmivo pre kone neobsahuje žiadne umelé arómy. To, čo cítite vy a váš kôň, je čisto prírodné .

Švédska kvalita pre vašich miláčikov

1987
Od roku 1987 Husse ponúka bezplatné doručenie kvalitných produktov pre psov a mačky do celej Európy.
50+
Produkty Husse sú dostupné vo viac ako 50 krajinách po celom svete.
1000+
Viac ako 1000 franšízantov poskytuje poradenstvo a dodáva produkty až k vašim dverám.

Husse šťastné domáce zvieratká!

 

Lola

Lola má teraz 4 a pol roka a sme veľmi radi, že sme objavili Husse, keď bola ešte mladé šteňa. Po vyskúšaní niekoľkých iných prémiových značiek trpela na problémy so žalúdkom, ale keď prešla na Husse, všetky príznaky zmizli.

Marely

Marely je Austrálsky ovčiak, ktorý mal od malička problémy s trávením, zle reagoval hlavne na kuracie mäso. Na odporúčanie veterinára sme skúsili Husse, najprv sme ich kontaktovali, výborný prístup už od začiatku - poradili, navrhli a dokonca nám dali zľavu ako štartovací balíček :-) a samozrejme priviezli až domov každú zásielku. Odvtedy sme už len u nich, Marley má teraz 3 roky a má skvelé trávenie, za čo som veľmi rád.  Ďakujem Husse!

Oceňuje nás

Pridajte sa k našej svorke!

Pracujte toľko hodín, koľko chcete, zarábajte si požadovaný príjem, pracujte vo svojej vlastnej oblasti.

Pracujte s nami

Husse - švédske krmivo pre psov, mačky a kone

Husse je švédsky výrobca krmiva pre psov, mačky a kone s viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu. Hlavným cieľom Husse je podporovať zdravý životný štýl zvierat. Všetky krmivá, maškrty a doplnky Husse sú vyrobené len z tých najkvalitnejších, starostlivo vybraných surovín. Všetky produkty sú vyrábané podľa tradičných škandinávskych receptúr a výrobné linky sú pod neustálou veterinárnou kontrolou. Okrem kvality produktov Husse to znamená aj kvalitu služieb. Distribútori Husse sú dôkladne vyškolení vo výžive zvierat a radi vám pomôžu s výberom správnej stravy pre vášho psa, mačku alebo koňa. Produkty Husse nie sú dostupné v klasickej predajnej sieti – dodávame ich priamo z výroby k zákazníkovi, takže môžeme ponúknuť produkty najvyššej kvality za konkurenčné ceny. Jedlo Husse je možné vždy objednať s doručením od domu k domu.

Všetko potrebné pre vášho miláčika na jednom mieste

V ponuke Husse nájdete všetko, čo môže váš miláčik potrebovať. Naše suché krmivo pre psov a mačky je skvelým základom ich stravy - suché krmivo je správne vyvážené krmivo prispôsobené potrebám psov a mačiek rôznych veľkostí a v rôznych fázach života, teda šteniatka a mačiatka, dospelých a seniorov psov a mačiek . Máte psa alebo mačku so špeciálnymi výživovými potrebami? Postarali sme sa o špeciálne potreby zvierat s citlivým tráviacim systémom a potravinovými alergiami, po sterilizácii či kastrácii a domácich miláčikov so sklonom k nadváhe. Hľadáte hračky pre psov a mačky? Hračky Husse sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú odolné a poskytnú vášmu miláčikovi hodiny zábavy. Zdravú a prirodzenú stravu vášho psa, mačky či koňa môžete spestriť chutnými pochúťkami. Pamlsky pre psov, mačky a kone sú chutným doplnkom ich jedálnička a skvelou odmenou pri tréningu a tréningu. Potrebujete produkty na starostlivosť o vášho domáceho maznáčika? Zaobstarajte si šampóny, ošetrujúcu kozmetiku, oleje a mlieka, s ktorými sa postaráte o krásny a zdravý vzhľad vášho psa, mačky či koňa .