Husse Fibre Energi 20 kg | Krmivo pre súťažné kone bohaté na čierny ovos

50191c
Doplnkové krmivo, kvalitné müsli špeciálne vyvinuté pre súťažné kone, ktoré potrebujú extra energiu pre krátkodobé úsilie, ako je parkúrové skákanie, cval, prekážkové skákanie atď. Neobsahuje sóju, farbivá ani žiadne umelé arómy.

25,00 €

(1,25 €* / 1 Kilogram)
Veľkosť balenia
Množstvo
dostupnosť
Na sklade Dostupné, dodacia lehota: 1-2 dni
energy_plus
Vysoká potreba energie -Vysoký obsah ľahko stráviteľného škrobu z obilnín
rich_in_oats
Bohatý na ovos - 30% čierny ovos

Okamžitá energia pre súťažné kone

Fibre Energi je vysokoobilná zmes, bohatá na tuk a obohatená o lucernu s dlhými stonkami na podporu žuvania a produkcie sliny. Okamžitá energia je dodávaná vysoko stráviteľným škrobom z obilnín (30% čiernych ovosov, jačmeň, pšenica, kukurica a špalda). Neobsahuje sóju, farbivá ani žiadne umelé arómy.

Okamžitá energia a podpora regenerácie

OBILNINY – Čierne ovosy (30%), jačmenné vločky, nafúknutá pšenica, kukuričné vločky a špalda obsahujú vysoko stráviteľný škrob a dodávajú rýchlo dostupné cukry pre okamžitú energiu.

ĽANOVÝ OLEJ – Vynikajúci zdroj omega-3 mastných kyselín a zdroj energie strednodobej a dlhodobej.

VITAMÍN E – S rastúcim cvičením sa zvyšuje dopyt pracujúcich svalov po energii a zvyšuje sa počet produkovaných voľných radikálov. Aby sa zabránilo poškodeniu svalových buniek počas cvičenia, musia byť k dispozícii adekvátne úrovne antioxidantov, ktoré neutralizujú všetky extra voľné radikály, ktoré sa generujú. Preto, keď sa pracovná záťaž koňa zvyšuje, zvyšuje sa aj jeho potreba vitamínu E. Známky oxidačného poškodenia u pracujúcich koní zahŕňajú bolesť svalov a stuhnutosť a pomalšiu ako očakávanú regeneráciu z intenzívneho cvičenia.

Ďalšie výhody Fibre Energi

PELETY Z LUCERNY, EXPANDOVANÉ SEMENÁ ĽANU A PELETY Z ĽANOVEJ SLAMY – Sú bohaté na dlhé vlákna, veľmi prospešné pre tráviaci trakt.

BIOTÍN - Pomáha zlepšovať kvalitu kopyta. Biotín je členom skupiny vitamínov B komplexu a je najviac známy pre zdravú kožu, srsť a kopytá. Biotín je vitamín, ktorý musí byť získaný buď prostredníctvom stravy alebo prostredníctvom absorpcie biotínu, ktorý je syntetizovaný črevnými baktériami.

STONKY LUCERNY – Lucerna s dlhými stonkami podporuje žuvanie a produkciu sliny. Hrubá vláknina v lucerne pôsobí ako motor pre črevá.

AKTÍVNE KVASINKY – Obsahujú vysoké množstvo aktívnych kvasiniek pre hladké trávenie. Živé kultúry kvasiniek podporujú baktérie využívajúce kyseliny v hrubom čreve a stimulujú zdravú črevnú flóru. To zabezpečuje optimálnu efektivitu krmiva.

GOS, MOS a FOS - Prebiotiká, ktoré využívajú len neškodné baktérie a podporujú ich vývoj a tým zdravú črevnú flóru.

Nutričné informácie

Nutričné prídavné látky/kg: 3a672a Vitamín A 16666 IU, 3a671 Vitamín D3 3333 IU, 3a700 Vitamín E (všetky-rac-alfa-tokoferolacetát) 312 mg, 3a880 Biotín 1670 µg, 3a890 Cholínchlorid 600 mg.

Stopové prvky/kg: 3b103 Železo (Síran železnatý monohydrát) 83 mg, 3b202 Jód (Bezvodý jodičnan vápenatý) 2.1 mg, 3b405 Meď (Pentahydrát síranu meďnatého) 25 mg, 3b503 Mangán (Monohydrát síranu mangánatého) 125 mg, 3b605 Zinok (Monohydrát síranu zinočnatého) 75 mg, 3b801 Selén (Seleničitan sodný) 0.42 mg.

Technologické prídavné látky/kg: E 280 Kyselina propiónová 0.2 g, E 284 Propionát amónny 0.3 g, E 310 Propylgallát 3.4 mg.

Zootechnické prídavné látky/kg: 4b1702 (Saccharomyces cerevisiae NCYC Sc 47) 6xE12 CFU.

čierny ovos (30%), jačmenné vločky, pelety z lucerny, pelety z pšenice, kukuričné vločky, hrachové vločky, stonky lucerny, expandované semienka ľanu, melasa, pelety z ľanovej slamy, lněný olej, nafúknutá pšenica, špalda, živé kvasinky, vitamín E, biotín.

stiahnuť súbor pdf s návodom na kŕmenie

Tiež sa vám môže páčiť

Husse Gottis 1 kg | Chutný pamlsok pre kone

Pečené pochúťky z prírodných ingrediencií

1,00 €

Tip

14,90 €

Vyvážená strava a vysoko kvalitné prísady

Recenzie

Zatiaľ žiadne recenzie

Svetovo uznávaná kvalita, lokálna starostlivosťŠvédska kvalita pre vašich miláčikov

1987

Od roku 1987 Husse ponúka bezplatné doručenie kvalitných produktov pre psov a mačky do celej Európy.

50+

Produkty Husse sú dostupné vo viac ako 50 krajinách po celom svete.

1000+

Viac ako 1000 franšízantov poskytuje poradenstvo a dodáva produkty až k vašim dverám.

Výživové poradenstvo a osobný
dovoz domov zadarmo!

Nie ste si istí, čo potrebujete?

Nájdite perfektné jedlo pre vášho domáceho maznáčika alebo si nechajte poradiť od miestneho dodávateľa.